App Store Google Play

Куліченко відібрав у Краснова контроль над парковками

23.09.2010 10:10
Напередодні виборів городяни дізнаються все більше і більше сенсаційної інформації. Дніпропетровцям "відкривають очі" на те, хто довів місто до стану фактичної руйнації, і хто зможе випарвити ситуацію.

Так, учора в мерії нарешті знайшли винного у свавіллі з парковками у Дніпропетровську. Не минуло і п'яти років, як начальник Управління транспорту міськради Валентин Мовчан порушив мовчанку і назвав прізвища людей, які зганьбили місто корупційними схемами організації та діяльності автопарковок.

Ці люди - Сергій Ченчевич (колишній керівник КП "Міськавтопарк"), Олександр Гаврилов та Ігор Сухов (обидва - депутати з фракції "Блок Лазаренка").

Саме вони опікувались стоянками у місті і саме вони зробили сферу паркувань такою, на яку надходить чи н найбільше скарг від городян.

Нагадаємо, що саме міська рада, більшість у якій складає Партія регіонів, призначила вищезгаданих людей керувати автостоянками у місті. Ба більше: наглядати за діяльністю конкурсного комітету, який "наводив лад" з парковками, приставили громадську організацію "Громадська сила" (лідер - Загід Краснов, керівник фракції "Блок Лазаренка" у міській раді).

Попри високу довіру і громадський контроль, обурюється Мовчан, вищезгадані особи не впоралися з покладеними на них обов'язками, а кількість скарг на пакувальників за останні кілька років зросла в рази. "Дивним чином" Ченчевичу і компанії упродовж тривалого часу вдавалося уникнути відповідальності - прокуратура видавала приписи стосовно більше, ніж 60 незаконних парковок, однак вони продовжували працювати.

Втім, наразі свавіллю паркувальників покладено край, впевнений начальник управління. За його словами, від підписав розпорядження про призупинення діяльності комітету через низьку його ефективність та безліч порушень. Найсерйознішим, як лише недавно вдалося з'ясувати міському керівництву, є відсутність схем організації дорожнього руху в  районі парковок, а також - завищення вартості години стоянки.

До того ж, відтепер, за словами Валентина Мовчана, мер міста Іван Куліченко особисто візьме в свої руки контроль за парковками і наведе порядок у цій сфері.

Міський голова, який кілька років поспіль мовчки спостерігав за безладом і корупцією, що відбувались, вочевидь набрався достатньо досвіду в цій галузі. Який і спрямує у майбутнє.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...