App Store Google Play

Куліченко відібрав у Краснова контроль над парковками

23.09.2010 10:10
Напередодні виборів городяни дізнаються все більше і більше сенсаційної інформації. Дніпропетровцям "відкривають очі" на те, хто довів місто до стану фактичної руйнації, і хто зможе випарвити ситуацію.

Так, учора в мерії нарешті знайшли винного у свавіллі з парковками у Дніпропетровську. Не минуло і п'яти років, як начальник Управління транспорту міськради Валентин Мовчан порушив мовчанку і назвав прізвища людей, які зганьбили місто корупційними схемами організації та діяльності автопарковок.

Ці люди - Сергій Ченчевич (колишній керівник КП "Міськавтопарк"), Олександр Гаврилов та Ігор Сухов (обидва - депутати з фракції "Блок Лазаренка").

Саме вони опікувались стоянками у місті і саме вони зробили сферу паркувань такою, на яку надходить чи н найбільше скарг від городян.

Нагадаємо, що саме міська рада, більшість у якій складає Партія регіонів, призначила вищезгаданих людей керувати автостоянками у місті. Ба більше: наглядати за діяльністю конкурсного комітету, який "наводив лад" з парковками, приставили громадську організацію "Громадська сила" (лідер - Загід Краснов, керівник фракції "Блок Лазаренка" у міській раді).

Попри високу довіру і громадський контроль, обурюється Мовчан, вищезгадані особи не впоралися з покладеними на них обов'язками, а кількість скарг на пакувальників за останні кілька років зросла в рази. "Дивним чином" Ченчевичу і компанії упродовж тривалого часу вдавалося уникнути відповідальності - прокуратура видавала приписи стосовно більше, ніж 60 незаконних парковок, однак вони продовжували працювати.

Втім, наразі свавіллю паркувальників покладено край, впевнений начальник управління. За його словами, від підписав розпорядження про призупинення діяльності комітету через низьку його ефективність та безліч порушень. Найсерйознішим, як лише недавно вдалося з'ясувати міському керівництву, є відсутність схем організації дорожнього руху в  районі парковок, а також - завищення вартості години стоянки.

До того ж, відтепер, за словами Валентина Мовчана, мер міста Іван Куліченко особисто візьме в свої руки контроль за парковками і наведе порядок у цій сфері.

Міський голова, який кілька років поспіль мовчки спостерігав за безладом і корупцією, що відбувались, вочевидь набрався достатньо досвіду в цій галузі. Який і спрямує у майбутнє.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...