App Store Google Play

Куліченко відібрав у Краснова контроль над парковками

23.09.2010 10:10
Напередодні виборів городяни дізнаються все більше і більше сенсаційної інформації. Дніпропетровцям "відкривають очі" на те, хто довів місто до стану фактичної руйнації, і хто зможе випарвити ситуацію.

Так, учора в мерії нарешті знайшли винного у свавіллі з парковками у Дніпропетровську. Не минуло і п'яти років, як начальник Управління транспорту міськради Валентин Мовчан порушив мовчанку і назвав прізвища людей, які зганьбили місто корупційними схемами організації та діяльності автопарковок.

Ці люди - Сергій Ченчевич (колишній керівник КП "Міськавтопарк"), Олександр Гаврилов та Ігор Сухов (обидва - депутати з фракції "Блок Лазаренка").

Саме вони опікувались стоянками у місті і саме вони зробили сферу паркувань такою, на яку надходить чи н найбільше скарг від городян.

Нагадаємо, що саме міська рада, більшість у якій складає Партія регіонів, призначила вищезгаданих людей керувати автостоянками у місті. Ба більше: наглядати за діяльністю конкурсного комітету, який "наводив лад" з парковками, приставили громадську організацію "Громадська сила" (лідер - Загід Краснов, керівник фракції "Блок Лазаренка" у міській раді).

Попри високу довіру і громадський контроль, обурюється Мовчан, вищезгадані особи не впоралися з покладеними на них обов'язками, а кількість скарг на пакувальників за останні кілька років зросла в рази. "Дивним чином" Ченчевичу і компанії упродовж тривалого часу вдавалося уникнути відповідальності - прокуратура видавала приписи стосовно більше, ніж 60 незаконних парковок, однак вони продовжували працювати.

Втім, наразі свавіллю паркувальників покладено край, впевнений начальник управління. За його словами, від підписав розпорядження про призупинення діяльності комітету через низьку його ефективність та безліч порушень. Найсерйознішим, як лише недавно вдалося з'ясувати міському керівництву, є відсутність схем організації дорожнього руху в  районі парковок, а також - завищення вартості години стоянки.

До того ж, відтепер, за словами Валентина Мовчана, мер міста Іван Куліченко особисто візьме в свої руки контроль за парковками і наведе порядок у цій сфері.

Міський голова, який кілька років поспіль мовчки спостерігав за безладом і корупцією, що відбувались, вочевидь набрався достатньо досвіду в цій галузі. Який і спрямує у майбутнє.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...