App Store Google Play

У Дніпропетровську затримано хлопця легкої поведінки

22.09.2010 10:22

23-річного тренера з фітнесу упіймали прямо на квартирі, куди він прийшов надавати інтимні послуги. На момент затримання з одягу на ньому були лише шкарпетки.

"Хлопчик за викликом" зізнався, що вартість його послуг - 100 доларів за годину, з них 60 він віддавав сутенеру.

"Мені гроші дуже потрібні. Я повинен був лише дівчину обслужити, а наш старший - шукав нам клієнток", - зізнався міліціонерам хлопець.

21-річного сутенера затримали того ж дня. У нього знайшли цілий каталог хлопців легкої поведінки - на всіх фото молоді чоловіки у недвозначних позах.

"Клієнток сутенер шукав за допомогою інтернету. Він просто розсилав пропозиції певному колу заможних жінок", - розповів начальник сектору боротьби з торгівлею людьми облУВС Андрій Авер'янов.

Організатор чоловічого борделя своєї провини не визнає і не бачить нічого поганого в тому, що молоді спокусники допомагали дамам скрасити самотність.
"Ми не займаємося інтимом. Це просто супровід жінок, коштує послуга 600 гривень. Це спілкування з хлопцями, екскурсії по місту, прогулянки на човні", - пояснив він.

Проте, правоохоронці залишилися непохитні і порушили кримінальну справу. Сутенеру загрожує до 5 років позбавлення волі.

за матеріалами Сегодня

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...