App Store Google Play

У Дніпропетровську затримано хлопця легкої поведінки

22.09.2010 10:22

23-річного тренера з фітнесу упіймали прямо на квартирі, куди він прийшов надавати інтимні послуги. На момент затримання з одягу на ньому були лише шкарпетки.

"Хлопчик за викликом" зізнався, що вартість його послуг - 100 доларів за годину, з них 60 він віддавав сутенеру.

"Мені гроші дуже потрібні. Я повинен був лише дівчину обслужити, а наш старший - шукав нам клієнток", - зізнався міліціонерам хлопець.

21-річного сутенера затримали того ж дня. У нього знайшли цілий каталог хлопців легкої поведінки - на всіх фото молоді чоловіки у недвозначних позах.

"Клієнток сутенер шукав за допомогою інтернету. Він просто розсилав пропозиції певному колу заможних жінок", - розповів начальник сектору боротьби з торгівлею людьми облУВС Андрій Авер'янов.

Організатор чоловічого борделя своєї провини не визнає і не бачить нічого поганого в тому, що молоді спокусники допомагали дамам скрасити самотність.
"Ми не займаємося інтимом. Це просто супровід жінок, коштує послуга 600 гривень. Це спілкування з хлопцями, екскурсії по місту, прогулянки на човні", - пояснив він.

Проте, правоохоронці залишилися непохитні і порушили кримінальну справу. Сутенеру загрожує до 5 років позбавлення волі.

за матеріалами Сегодня

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...