App Store Google Play

У Дніпропетровську субсидію отримали лише 6% бажаючих

21.09.2010 18:34

Кампанія з забезпечення державними субсидіями всіх, кому дорого платити за послуги ЖКГ, які виросли в рази після приходу до влади Партії регіонів, схоже, завершиться провалом.

Після заклику влади оформлювати субсидії кількість запитів до відповідних відділів оформлення збільшилася в рази, проте оформити субсидію в серпні вдалося... лише 6,3% тих, хто звернувся по допомогу.

А загалом за вісім місяців поточного року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг звернулось 29,5 тис. сімей. Такі дані наводить у своєму повідомленні Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Це на 17,2% більше, ніж у відповідному періоді 2009 року. Пр цьому, більша частина родин - майже 24 тисячі - звернулася по субсидію повторно, лише 5,9 тисяч - новачки у цій справі.

Питома вага звернень сімей, що проживають у міських поселеннях, додають у облстаті, склала 90,3%.

Втім, отримали субсидію трохи більше, ніж 55% тих, хто звернулися до держави по допомогу - 16,3 тисячі сімей. Більшість - мешканці міст. Мешканців сільської місцевості у числі щасливчиків  лише 621 родина.

Порівняно з аналогічним періодом 2009 року, кількість родин, яким призначено державну допомогу, зменшилась на  7,6 тис. (31,9%), констатує Управління статистики.

Загальна сума субсидій, призначених  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у січні-серпні 2010р. становила майже 2,3 мільйона гривень. З них лише 40 тисяч отримали мешканці села, решту розділили між городянами.

Середній розмір субсидії, призначеної для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім'ю у серпні зменшився у порівнянні з серпнем попереднього року на 21,9%  і  становив 46,6 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...