App Store Google Play

У Дніпропетровську субсидію отримали лише 6% бажаючих

21.09.2010 18:34

Кампанія з забезпечення державними субсидіями всіх, кому дорого платити за послуги ЖКГ, які виросли в рази після приходу до влади Партії регіонів, схоже, завершиться провалом.

Після заклику влади оформлювати субсидії кількість запитів до відповідних відділів оформлення збільшилася в рази, проте оформити субсидію в серпні вдалося... лише 6,3% тих, хто звернувся по допомогу.

А загалом за вісім місяців поточного року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг звернулось 29,5 тис. сімей. Такі дані наводить у своєму повідомленні Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Це на 17,2% більше, ніж у відповідному періоді 2009 року. Пр цьому, більша частина родин - майже 24 тисячі - звернулася по субсидію повторно, лише 5,9 тисяч - новачки у цій справі.

Питома вага звернень сімей, що проживають у міських поселеннях, додають у облстаті, склала 90,3%.

Втім, отримали субсидію трохи більше, ніж 55% тих, хто звернулися до держави по допомогу - 16,3 тисячі сімей. Більшість - мешканці міст. Мешканців сільської місцевості у числі щасливчиків  лише 621 родина.

Порівняно з аналогічним періодом 2009 року, кількість родин, яким призначено державну допомогу, зменшилась на  7,6 тис. (31,9%), констатує Управління статистики.

Загальна сума субсидій, призначених  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у січні-серпні 2010р. становила майже 2,3 мільйона гривень. З них лише 40 тисяч отримали мешканці села, решту розділили між городянами.

Середній розмір субсидії, призначеної для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім'ю у серпні зменшився у порівнянні з серпнем попереднього року на 21,9%  і  становив 46,6 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...