App Store Google Play

До виборів у Дніпрі відремонтують проспект Петровського?

21.09.2010 10:25

Як йдеться в повідомленні управління комунального господарства Дніпропетровської міської ради, триває ремонт дороги на проспекті Петровського, розпочаті 16 вересня. В даний час комунальники розширюють проїжджу частину з 6,5 до 8,5 метрів на ділянці від вулиці Алтайська до вулиці Гомельська. Для цієї роботи необхідно вивезти близько 800 кубічних метрів землі та змонтувати нову підпірну стіну.

Ремонт цей давно є необхідним і не виконувався через банальну нестачу коштів. Сьогодні ж, після освоєння кредитів обласною адміністрацією, стало можливим комплексно відремонтувати цю ділянку площею 3000 квадратних метрів.

Крім укладання 1000 тон асфальтобетону заплановано переобладнати 150 метрів зливної каналізації та замінити близько 600 погонних метрів бордюрів.

Загалом на проспекті Петровського комунальники планують капітально відремонтувати 2 кілометри дороги (по довжині) й укласти 13 тисяч тон асфальтобетону. Усі ремонтні роботи планується завершити до кінця жовтня.

Вочевидь, з 1 листопада ремонт доріг на Дніпропетровщині припиниться ы надовго, адже вибори до місцевих рад пройдуть, дороги, необхідні для руху Кириломобіля, покладені наново, а наступні вибори - до Верховної Ради - ще рік чекати.

Скільки ж років будуть мешканці області з своїх кишень повертати кредити, на які й оновлюється дорожнє покриття "під вибори" нам не повідомить ані управління комунального господарства міськради, ані облдержадміністрація. Згодом дізнаємось. Найімовірніше - одразу після виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...