App Store Google Play

До виборів у Дніпрі відремонтують проспект Петровського?

21.09.2010 10:25

Як йдеться в повідомленні управління комунального господарства Дніпропетровської міської ради, триває ремонт дороги на проспекті Петровського, розпочаті 16 вересня. В даний час комунальники розширюють проїжджу частину з 6,5 до 8,5 метрів на ділянці від вулиці Алтайська до вулиці Гомельська. Для цієї роботи необхідно вивезти близько 800 кубічних метрів землі та змонтувати нову підпірну стіну.

Ремонт цей давно є необхідним і не виконувався через банальну нестачу коштів. Сьогодні ж, після освоєння кредитів обласною адміністрацією, стало можливим комплексно відремонтувати цю ділянку площею 3000 квадратних метрів.

Крім укладання 1000 тон асфальтобетону заплановано переобладнати 150 метрів зливної каналізації та замінити близько 600 погонних метрів бордюрів.

Загалом на проспекті Петровського комунальники планують капітально відремонтувати 2 кілометри дороги (по довжині) й укласти 13 тисяч тон асфальтобетону. Усі ремонтні роботи планується завершити до кінця жовтня.

Вочевидь, з 1 листопада ремонт доріг на Дніпропетровщині припиниться ы надовго, адже вибори до місцевих рад пройдуть, дороги, необхідні для руху Кириломобіля, покладені наново, а наступні вибори - до Верховної Ради - ще рік чекати.

Скільки ж років будуть мешканці області з своїх кишень повертати кредити, на які й оновлюється дорожнє покриття "під вибори" нам не повідомить ані управління комунального господарства міськради, ані облдержадміністрація. Згодом дізнаємось. Найімовірніше - одразу після виборів.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...