App Store Google Play

До виборів у Дніпрі відремонтують проспект Петровського?

21.09.2010 10:25

Як йдеться в повідомленні управління комунального господарства Дніпропетровської міської ради, триває ремонт дороги на проспекті Петровського, розпочаті 16 вересня. В даний час комунальники розширюють проїжджу частину з 6,5 до 8,5 метрів на ділянці від вулиці Алтайська до вулиці Гомельська. Для цієї роботи необхідно вивезти близько 800 кубічних метрів землі та змонтувати нову підпірну стіну.

Ремонт цей давно є необхідним і не виконувався через банальну нестачу коштів. Сьогодні ж, після освоєння кредитів обласною адміністрацією, стало можливим комплексно відремонтувати цю ділянку площею 3000 квадратних метрів.

Крім укладання 1000 тон асфальтобетону заплановано переобладнати 150 метрів зливної каналізації та замінити близько 600 погонних метрів бордюрів.

Загалом на проспекті Петровського комунальники планують капітально відремонтувати 2 кілометри дороги (по довжині) й укласти 13 тисяч тон асфальтобетону. Усі ремонтні роботи планується завершити до кінця жовтня.

Вочевидь, з 1 листопада ремонт доріг на Дніпропетровщині припиниться ы надовго, адже вибори до місцевих рад пройдуть, дороги, необхідні для руху Кириломобіля, покладені наново, а наступні вибори - до Верховної Ради - ще рік чекати.

Скільки ж років будуть мешканці області з своїх кишень повертати кредити, на які й оновлюється дорожнє покриття "під вибори" нам не повідомить ані управління комунального господарства міськради, ані облдержадміністрація. Згодом дізнаємось. Найімовірніше - одразу після виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...