App Store Google Play

До виборів у Дніпрі відремонтують проспект Петровського?

21.09.2010 10:25

Як йдеться в повідомленні управління комунального господарства Дніпропетровської міської ради, триває ремонт дороги на проспекті Петровського, розпочаті 16 вересня. В даний час комунальники розширюють проїжджу частину з 6,5 до 8,5 метрів на ділянці від вулиці Алтайська до вулиці Гомельська. Для цієї роботи необхідно вивезти близько 800 кубічних метрів землі та змонтувати нову підпірну стіну.

Ремонт цей давно є необхідним і не виконувався через банальну нестачу коштів. Сьогодні ж, після освоєння кредитів обласною адміністрацією, стало можливим комплексно відремонтувати цю ділянку площею 3000 квадратних метрів.

Крім укладання 1000 тон асфальтобетону заплановано переобладнати 150 метрів зливної каналізації та замінити близько 600 погонних метрів бордюрів.

Загалом на проспекті Петровського комунальники планують капітально відремонтувати 2 кілометри дороги (по довжині) й укласти 13 тисяч тон асфальтобетону. Усі ремонтні роботи планується завершити до кінця жовтня.

Вочевидь, з 1 листопада ремонт доріг на Дніпропетровщині припиниться ы надовго, адже вибори до місцевих рад пройдуть, дороги, необхідні для руху Кириломобіля, покладені наново, а наступні вибори - до Верховної Ради - ще рік чекати.

Скільки ж років будуть мешканці області з своїх кишень повертати кредити, на які й оновлюється дорожнє покриття "під вибори" нам не повідомить ані управління комунального господарства міськради, ані облдержадміністрація. Згодом дізнаємось. Найімовірніше - одразу після виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...