App Store Google Play

Тренер Спартака Дніпру не підійшов

20.09.2010 10:18
Керівництво дніпропетровського Дніпра шукає нового головного тренера. Після відставки Володимира Безсонова, його посаду можуть обійняти кілька фахівців, однак кандидатури російських тренерів Юрія Сьоміна і Юрія Красножана, а також голландця Франка Райкаарда тепер не розглядаються. Про це пише видання Спорт-Експрес.

Володимир Безсонов очолював Дніпро з грудня 2008 року, змінивши на цій посаді Олега Протасова. До цього Безсонов був спортивним директором клубу.

Наразі керуватиме Дніпром колишній асистент Безсонова Вадим Тищенко, який працює в штабі дніпропетровської команди з часів Євгена Кучеревського.

За словами глави наглядової  ради Дніпра Ігоря Коломойського, ведуться переговори з низкою авторитетних фахівців, але кандидатури, які обговорювалися раніше (Юрія Сьоміна та Франка Райкаарда) вже відпали. Не розглядається й варіант із нинішнім наставником Спартака з Нальчика Юрієм Красножаном, про що вже повідомили ряд електронних ЗМІ.

- На мій погляд, цей тренер (Красножан) не відповідає амбіціям Дніпра. Якщо хтось і вів з ним від нашого імені переговори, то акціонерами вони санкціоновані не були", - сказав Коломойський.

Ще одним кандидатом є колишній тренер тираспольського Шерифа і російського Салюту Леонід Кучук, який поки залишається без роботи. У самому Дніпрі не називають коли ж визначаться з новим наставником команди.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...