App Store Google Play

Тренер Спартака Дніпру не підійшов

20.09.2010 10:18
Керівництво дніпропетровського Дніпра шукає нового головного тренера. Після відставки Володимира Безсонова, його посаду можуть обійняти кілька фахівців, однак кандидатури російських тренерів Юрія Сьоміна і Юрія Красножана, а також голландця Франка Райкаарда тепер не розглядаються. Про це пише видання Спорт-Експрес.

Володимир Безсонов очолював Дніпро з грудня 2008 року, змінивши на цій посаді Олега Протасова. До цього Безсонов був спортивним директором клубу.

Наразі керуватиме Дніпром колишній асистент Безсонова Вадим Тищенко, який працює в штабі дніпропетровської команди з часів Євгена Кучеревського.

За словами глави наглядової  ради Дніпра Ігоря Коломойського, ведуться переговори з низкою авторитетних фахівців, але кандидатури, які обговорювалися раніше (Юрія Сьоміна та Франка Райкаарда) вже відпали. Не розглядається й варіант із нинішнім наставником Спартака з Нальчика Юрієм Красножаном, про що вже повідомили ряд електронних ЗМІ.

- На мій погляд, цей тренер (Красножан) не відповідає амбіціям Дніпра. Якщо хтось і вів з ним від нашого імені переговори, то акціонерами вони санкціоновані не були", - сказав Коломойський.

Ще одним кандидатом є колишній тренер тираспольського Шерифа і російського Салюту Леонід Кучук, який поки залишається без роботи. У самому Дніпрі не називають коли ж визначаться з новим наставником команди.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...