App Store Google Play

Тренер Спартака Дніпру не підійшов

20.09.2010 10:18
Керівництво дніпропетровського Дніпра шукає нового головного тренера. Після відставки Володимира Безсонова, його посаду можуть обійняти кілька фахівців, однак кандидатури російських тренерів Юрія Сьоміна і Юрія Красножана, а також голландця Франка Райкаарда тепер не розглядаються. Про це пише видання Спорт-Експрес.

Володимир Безсонов очолював Дніпро з грудня 2008 року, змінивши на цій посаді Олега Протасова. До цього Безсонов був спортивним директором клубу.

Наразі керуватиме Дніпром колишній асистент Безсонова Вадим Тищенко, який працює в штабі дніпропетровської команди з часів Євгена Кучеревського.

За словами глави наглядової  ради Дніпра Ігоря Коломойського, ведуться переговори з низкою авторитетних фахівців, але кандидатури, які обговорювалися раніше (Юрія Сьоміна та Франка Райкаарда) вже відпали. Не розглядається й варіант із нинішнім наставником Спартака з Нальчика Юрієм Красножаном, про що вже повідомили ряд електронних ЗМІ.

- На мій погляд, цей тренер (Красножан) не відповідає амбіціям Дніпра. Якщо хтось і вів з ним від нашого імені переговори, то акціонерами вони санкціоновані не були", - сказав Коломойський.

Ще одним кандидатом є колишній тренер тираспольського Шерифа і російського Салюту Леонід Кучук, який поки залишається без роботи. У самому Дніпрі не називають коли ж визначаться з новим наставником команди.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...