App Store Google Play

Тренер Спартака Дніпру не підійшов

20.09.2010 10:18
Керівництво дніпропетровського Дніпра шукає нового головного тренера. Після відставки Володимира Безсонова, його посаду можуть обійняти кілька фахівців, однак кандидатури російських тренерів Юрія Сьоміна і Юрія Красножана, а також голландця Франка Райкаарда тепер не розглядаються. Про це пише видання Спорт-Експрес.

Володимир Безсонов очолював Дніпро з грудня 2008 року, змінивши на цій посаді Олега Протасова. До цього Безсонов був спортивним директором клубу.

Наразі керуватиме Дніпром колишній асистент Безсонова Вадим Тищенко, який працює в штабі дніпропетровської команди з часів Євгена Кучеревського.

За словами глави наглядової  ради Дніпра Ігоря Коломойського, ведуться переговори з низкою авторитетних фахівців, але кандидатури, які обговорювалися раніше (Юрія Сьоміна та Франка Райкаарда) вже відпали. Не розглядається й варіант із нинішнім наставником Спартака з Нальчика Юрієм Красножаном, про що вже повідомили ряд електронних ЗМІ.

- На мій погляд, цей тренер (Красножан) не відповідає амбіціям Дніпра. Якщо хтось і вів з ним від нашого імені переговори, то акціонерами вони санкціоновані не були", - сказав Коломойський.

Ще одним кандидатом є колишній тренер тираспольського Шерифа і російського Салюту Леонід Кучук, який поки залишається без роботи. У самому Дніпрі не називають коли ж визначаться з новим наставником команди.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...