App Store Google Play

У Дніпродзержинську головний міст закриють на 8 місяців?

15.09.2010 18:10

У Дніпродзержинську заплановано продовжити ремонт та модернізацію вузлів і конструкції Лівобережного мосту-шляхопроводу, для чого до урядових та обласних структур направлено фінансові запити. Про це повідомив міський голова Дніпродзержинська Ярослав Корчевський.

Відновлення температурного шву мосту, ушкодження якого через сильну спеку сталося у червні, стало ще одним підтвердженням незадовільного стану дорожнього покриття та конструкцій шляхопроводу, який не ремонтувався жодного разу за 14 років свого функціонування.

Фінансовий запит буде обґрунтовано розрахунками вартості відновлення решти температурних швів. Ремонтні роботи коштуватимуть 40 млн грн та потребуватимуть припинення руху мостом на час проведення відповідних робіт - до 8 місяців.

Наразі міська влада веде переговори з Мінтопенерго про передачу на утримання ВАТ «Укргідроенерго», якому належить Дніпродзержинська ГЕС, греблі станції. Саме через греблю буде здійснюватися транспортне сполучення з лівобережним житловим масивом та рух транзитного транспорту.

Нагадаємо, що 12 червня о 22-й годині в Дніпродзержинську на ділянці лівобережного мосту-шляхопроводу над другим річищем сталося спухання асфальтового покриття над тепловим швом на висоту до 15 см. Відновлення вузлу моста було завершено у серпні. Загальна довжина лівобережного мостового переходу становить 13,5 км, має 4 прольоти-власне мости: над суднохідним і несудохідним руслом Дніпра, над залізницею та Єлізаветівською трасою.

Побудований цей міст у 1996 році для розвантаження транзитного транспортного сполучення з Полтавським напрямком та сполученням центру Дніпродзержинська з лівобережним житловим масивом, де мешкають понад 80 тис. городян.

До цього рух у зазначеному напрямку здійснювався через греблю Дніпродзержинської ГЕС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...