App Store Google Play

У Дніпродзержинську головний міст закриють на 8 місяців?

15.09.2010 18:10

У Дніпродзержинську заплановано продовжити ремонт та модернізацію вузлів і конструкції Лівобережного мосту-шляхопроводу, для чого до урядових та обласних структур направлено фінансові запити. Про це повідомив міський голова Дніпродзержинська Ярослав Корчевський.

Відновлення температурного шву мосту, ушкодження якого через сильну спеку сталося у червні, стало ще одним підтвердженням незадовільного стану дорожнього покриття та конструкцій шляхопроводу, який не ремонтувався жодного разу за 14 років свого функціонування.

Фінансовий запит буде обґрунтовано розрахунками вартості відновлення решти температурних швів. Ремонтні роботи коштуватимуть 40 млн грн та потребуватимуть припинення руху мостом на час проведення відповідних робіт - до 8 місяців.

Наразі міська влада веде переговори з Мінтопенерго про передачу на утримання ВАТ «Укргідроенерго», якому належить Дніпродзержинська ГЕС, греблі станції. Саме через греблю буде здійснюватися транспортне сполучення з лівобережним житловим масивом та рух транзитного транспорту.

Нагадаємо, що 12 червня о 22-й годині в Дніпродзержинську на ділянці лівобережного мосту-шляхопроводу над другим річищем сталося спухання асфальтового покриття над тепловим швом на висоту до 15 см. Відновлення вузлу моста було завершено у серпні. Загальна довжина лівобережного мостового переходу становить 13,5 км, має 4 прольоти-власне мости: над суднохідним і несудохідним руслом Дніпра, над залізницею та Єлізаветівською трасою.

Побудований цей міст у 1996 році для розвантаження транзитного транспортного сполучення з Полтавським напрямком та сполученням центру Дніпродзержинська з лівобережним житловим масивом, де мешкають понад 80 тис. городян.

До цього рух у зазначеному напрямку здійснювався через греблю Дніпродзержинської ГЕС.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...