App Store Google Play

У Дніпродзержинську головний міст закриють на 8 місяців?

15.09.2010 18:10

У Дніпродзержинську заплановано продовжити ремонт та модернізацію вузлів і конструкції Лівобережного мосту-шляхопроводу, для чого до урядових та обласних структур направлено фінансові запити. Про це повідомив міський голова Дніпродзержинська Ярослав Корчевський.

Відновлення температурного шву мосту, ушкодження якого через сильну спеку сталося у червні, стало ще одним підтвердженням незадовільного стану дорожнього покриття та конструкцій шляхопроводу, який не ремонтувався жодного разу за 14 років свого функціонування.

Фінансовий запит буде обґрунтовано розрахунками вартості відновлення решти температурних швів. Ремонтні роботи коштуватимуть 40 млн грн та потребуватимуть припинення руху мостом на час проведення відповідних робіт - до 8 місяців.

Наразі міська влада веде переговори з Мінтопенерго про передачу на утримання ВАТ «Укргідроенерго», якому належить Дніпродзержинська ГЕС, греблі станції. Саме через греблю буде здійснюватися транспортне сполучення з лівобережним житловим масивом та рух транзитного транспорту.

Нагадаємо, що 12 червня о 22-й годині в Дніпродзержинську на ділянці лівобережного мосту-шляхопроводу над другим річищем сталося спухання асфальтового покриття над тепловим швом на висоту до 15 см. Відновлення вузлу моста було завершено у серпні. Загальна довжина лівобережного мостового переходу становить 13,5 км, має 4 прольоти-власне мости: над суднохідним і несудохідним руслом Дніпра, над залізницею та Єлізаветівською трасою.

Побудований цей міст у 1996 році для розвантаження транзитного транспортного сполучення з Полтавським напрямком та сполученням центру Дніпродзержинська з лівобережним житловим масивом, де мешкають понад 80 тис. городян.

До цього рух у зазначеному напрямку здійснювався через греблю Дніпродзержинської ГЕС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...