App Store Google Play

Партія регіонів готова спотворити волевиявлення громадян

14.09.2010 14:51

Як стало відомо Дніпрограду від джерела в обласному виборчому штабі ПР, найпершим завданням для штабів усіх рівнів у Дніпропетровській області на сьогодні є забезпечити собі перший номер у виборчих бюлетенях до рад всіх рівнів.

Така можливість з'явилися завдяки шпарині, яку завбачливо залишили регіонали-нардепи, відкоригувавши Закон про вибори. Зокрема, відповідно до частини 7 статті 66 нового закону, партії вносять до бюлетеня не за абеткою або жеребкуванням, як було раніше, а в порядку  черговості  подання  документів  до відповідної територіальної виборчої комісії для їх реєстрації.

Наразі увесь адміністративний ресурс в області працює на те, щоб на момент відкриття відповідних тервиборчкомів для реєстрації суб'єктів виборчого процесу, документи від ПР вже були зареєстровані.

Ця безпрецедентна за зухвалістю комбінація, за словами джерела, дозволить Партії регіонів набрати додатково від 1 до 2 відсотків голосів виборців, адже за оцінками експертів, в бюлетені буде представлено щонайменше 30 партій.

Нагадаємо, що вибори до місцевих рад відбудуться в Україні 31 жовтня 2010 року. ЦВК встановила, що виборчі бюлетені у відповідному виборчому окрузі повинні бути однаковими за розміром, надруковані державною мовою на однаковому папері й на одному аркуші, з текстовою частиною лише з одного боку, відповідного кольору й змісту.

При цьому бюлетені будуть блакитного кольору в багатомандатному окрузі й світло-бірюзового - в одномандатних мажоритарних округах з виборів депутатів Верховної Ради Криму, обласної й Севастопольської міської рад; світло-зеленого кольору в багатомандатному окрузі і світло-коричневого - в одномандатних мажоритарних округах з виборів депутатів районної, районної в місті ради; світло-жовтого кольору в багатомандатному окрузі й світло-оранжевого - в одномандатних мажоритарних виборчих округах з виборів депутатів міської ради; світло-рожевого кольору в одномандатному виборчому окрузі з виборів міського, селищного, сільського голови.

Бюлетені будуть білого кольору в одномандатному виборчому окрузі з виборів депутатів селищної, сільської ради; світло-фіолетового кольору в багатомандатному виборчому окрузі й кремового - в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі з виборів депутатів міської ради міст, які входять до складу іншого міста; світло-сірого кольору в одномандатному виборчому окрузі з виборів сільського, селищного, міського голови для сіл, селищ, міст, які входять до складу іншого міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...