App Store Google Play

Одяг, відпочинок та здоров'я для дніпропетровців подорожчали

14.09.2010 10:48

Як повідомлялося раніше, у серпні цього року проти липня в більшості областей України зафіксована інфляція.

За даними Держкомстату, лідерами підвищення споживчих цін за підсумками серпня стали Харківська область - інфляція 2,2%, Полтавська - 2%, Запорізька - 2%, а також Тернопільська, Черкаська і Чернігівська області - 1,9%. Дефляція була зафіксована в Києві - 0,3%.

В Комітеті таож порахували де саме найьільше щросли ціни з початку року. Зокрема, лідерами стали Севастополь - споживчі ціни зросли  на 8,2%, Запорізька - 5,4%, Львівська області - 5,3%, АР Крим і Харківська область - 5,2%.

А от на Дніпропетровщині, як не дивно, ціни зросли найменше: на 3,4%. Кращим результатом може похвалитися хіба що Вінницька область, у якій зростання склало 3,1%. У Рівненській  і Волинській областях зростання становило  3,5% та 3,6% відповідно.

Лідерами зростання цін на продукти харчування і безалкогольні напої в серпні стали: Запорізька - 1,1% (з початку року - зростання 3,8%), Чернігівська - 0,9% (3,3%) і Хмельницька області - 0,6% (3,9%). Зниження цін у серпні зафіксоване в Івано-Франківській - на 1% (зростання 4,5%), в Дніпропетровській - на 0,5% (зростання 5,9%), Львівській - на 0,5% (зростання 5,9%), Чернівецькій областях - на 0,6% (3%), м. Київ - на 1,6% (4,1%), м. Севастополь - на 0,3% (7%) та інше. У Київській і Кіровоградській областях ціни не змінилися.

Алкогольні напої і тютюнові вироби в серпні ц. р. проти липня найбільше подорожчали в Харківській - на 1,5% (з початку року - зростання 17,2%), Херсонській - на 8,1% (зростання 17,4%), Полтавській - 7,8% (зростання 15,7%). Зниження цін не зафіксоване ні в жодному регіоні.

На що у серпні зросли ціни у нашому регіоні - так це на одяг і взуття. Найбільше зросли ціни в Харківській - на 0,4% (з початку року - 0%), Херсонській і Дніпропетровській областях - на 0,3% (зростання 2,4% і 1,3% відповідно). Найбільше зниження цін зафіксоване в Сумській - на 0,4% (з початку року зниження - 0,7%), Волинській, Чернівецькій областях, АР Крим і в Києві - на 0,3% (зростання - 0,5%, 0,2%, зниження - 0,6%, зростання - 0,9% відповідно). У Запорізькій, Кіровоградській, Черкаській і Львівській областях ціни не змінилися.

Житло, вода, електроенергія, газ та інші види палива в серпні ц.р. до липня найбільше подорожчали в Київській - на 15,3% (зростання - 16,6%), Черкаській - на 15,2% (15,3%) і Чернігівській областях - на 13,2% (15,4%). Зниження цін не зафіксоване ні в жодному регіоні.

Ціни на предмети домашнього ужитку, побутову техніку і поточне утримання житла в серпні ц.р. до липня найбільше всього зросли в Херсонській - на 0,9% (з початку року - 0%), Тернопільській, Житомирській областях і Севастополі - на 0,6% (з початку року - 0%, зростання - 1,8%, зниження - на 0,7% відповідно). Зниження цін зафіксоване в 5 областях, найбільше в Чернігівській - на 0,5% (зниження - 0,1%) і Чернівецькій областях - на 0,4% (зниження - 1,3%). У Закарпатській, Луганській і Черкаській областях ціни не змінилися.

Лідерами зростання цін на послуги охорони здоров`я в серпні цього року стали Дніпропетровська, Івано-Франківська і Тернопільська області - на 0,9%. Зниження цін зафіксоване в восьми областях, найбільше ціни знизилася в Херсонській і Закарпатській областях - на 0,6% і 0,4% відповідно (з початку року - зниження - 0,2%, зростання - 0,9% відповідно). У Вінницькій і Полтавській областях ціни не змінилися.

У липні - серпні в більшості областей зафіксоване зростання цін у сфері транспорту. Найбільше зростання зафіксоване в Одеській - на 1,5% (зростання - 6%) і Хмельницькій областях - на 0,6% (5,7%). А от ціни на послуги зв`язку в серпні ц.р. проти липня в більшості областей країни не змінилися.

Ціни у сфері відпочинку і культури в серпні проти липня найбільше зросли в Дніпропетровській - на 1,5% (зростання - 4,8%), Волинській - на 1% (зростання - 0,8%) і Рівненській областях - на 0,9% (зростання - 1%). Зниження цін зафіксоване в 9 областях і Севастополі. У Полтавській і Кіровоградській областях ціни не змінилися.

Вартість освіти в серпні по відношенню  до липня збільшилася, в основному, в Тернопільській області - на 1,4% (зростання - 1,8%) і Севастополі - на 0,5% (зростання - 3,7%). У 14 областях і АР Крим ціни не змінилися.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...