App Store Google Play

Одяг, відпочинок та здоров'я для дніпропетровців подорожчали

14.09.2010 10:48

Як повідомлялося раніше, у серпні цього року проти липня в більшості областей України зафіксована інфляція.

За даними Держкомстату, лідерами підвищення споживчих цін за підсумками серпня стали Харківська область - інфляція 2,2%, Полтавська - 2%, Запорізька - 2%, а також Тернопільська, Черкаська і Чернігівська області - 1,9%. Дефляція була зафіксована в Києві - 0,3%.

В Комітеті таож порахували де саме найьільше щросли ціни з початку року. Зокрема, лідерами стали Севастополь - споживчі ціни зросли  на 8,2%, Запорізька - 5,4%, Львівська області - 5,3%, АР Крим і Харківська область - 5,2%.

А от на Дніпропетровщині, як не дивно, ціни зросли найменше: на 3,4%. Кращим результатом може похвалитися хіба що Вінницька область, у якій зростання склало 3,1%. У Рівненській  і Волинській областях зростання становило  3,5% та 3,6% відповідно.

Лідерами зростання цін на продукти харчування і безалкогольні напої в серпні стали: Запорізька - 1,1% (з початку року - зростання 3,8%), Чернігівська - 0,9% (3,3%) і Хмельницька області - 0,6% (3,9%). Зниження цін у серпні зафіксоване в Івано-Франківській - на 1% (зростання 4,5%), в Дніпропетровській - на 0,5% (зростання 5,9%), Львівській - на 0,5% (зростання 5,9%), Чернівецькій областях - на 0,6% (3%), м. Київ - на 1,6% (4,1%), м. Севастополь - на 0,3% (7%) та інше. У Київській і Кіровоградській областях ціни не змінилися.

Алкогольні напої і тютюнові вироби в серпні ц. р. проти липня найбільше подорожчали в Харківській - на 1,5% (з початку року - зростання 17,2%), Херсонській - на 8,1% (зростання 17,4%), Полтавській - 7,8% (зростання 15,7%). Зниження цін не зафіксоване ні в жодному регіоні.

На що у серпні зросли ціни у нашому регіоні - так це на одяг і взуття. Найбільше зросли ціни в Харківській - на 0,4% (з початку року - 0%), Херсонській і Дніпропетровській областях - на 0,3% (зростання 2,4% і 1,3% відповідно). Найбільше зниження цін зафіксоване в Сумській - на 0,4% (з початку року зниження - 0,7%), Волинській, Чернівецькій областях, АР Крим і в Києві - на 0,3% (зростання - 0,5%, 0,2%, зниження - 0,6%, зростання - 0,9% відповідно). У Запорізькій, Кіровоградській, Черкаській і Львівській областях ціни не змінилися.

Житло, вода, електроенергія, газ та інші види палива в серпні ц.р. до липня найбільше подорожчали в Київській - на 15,3% (зростання - 16,6%), Черкаській - на 15,2% (15,3%) і Чернігівській областях - на 13,2% (15,4%). Зниження цін не зафіксоване ні в жодному регіоні.

Ціни на предмети домашнього ужитку, побутову техніку і поточне утримання житла в серпні ц.р. до липня найбільше всього зросли в Херсонській - на 0,9% (з початку року - 0%), Тернопільській, Житомирській областях і Севастополі - на 0,6% (з початку року - 0%, зростання - 1,8%, зниження - на 0,7% відповідно). Зниження цін зафіксоване в 5 областях, найбільше в Чернігівській - на 0,5% (зниження - 0,1%) і Чернівецькій областях - на 0,4% (зниження - 1,3%). У Закарпатській, Луганській і Черкаській областях ціни не змінилися.

Лідерами зростання цін на послуги охорони здоров`я в серпні цього року стали Дніпропетровська, Івано-Франківська і Тернопільська області - на 0,9%. Зниження цін зафіксоване в восьми областях, найбільше ціни знизилася в Херсонській і Закарпатській областях - на 0,6% і 0,4% відповідно (з початку року - зниження - 0,2%, зростання - 0,9% відповідно). У Вінницькій і Полтавській областях ціни не змінилися.

У липні - серпні в більшості областей зафіксоване зростання цін у сфері транспорту. Найбільше зростання зафіксоване в Одеській - на 1,5% (зростання - 6%) і Хмельницькій областях - на 0,6% (5,7%). А от ціни на послуги зв`язку в серпні ц.р. проти липня в більшості областей країни не змінилися.

Ціни у сфері відпочинку і культури в серпні проти липня найбільше зросли в Дніпропетровській - на 1,5% (зростання - 4,8%), Волинській - на 1% (зростання - 0,8%) і Рівненській областях - на 0,9% (зростання - 1%). Зниження цін зафіксоване в 9 областях і Севастополі. У Полтавській і Кіровоградській областях ціни не змінилися.

Вартість освіти в серпні по відношенню  до липня збільшилася, в основному, в Тернопільській області - на 1,4% (зростання - 1,8%) і Севастополі - на 0,5% (зростання - 3,7%). У 14 областях і АР Крим ціни не змінилися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...