App Store Google Play

На вихідних у “Шиннику” – танці!

14.09.2010 08:53

18-19 вересня 2010 року в Дніпропетровську в спортивному комплексі "Шинник" пройде III-й Міжнародний турнір з танцювального спорту "DNEPR CUP -2010". Цей турнір має статус відкритого міжнародного турніру рейтингу IDSF (Міжнародної Федерації Танцювального Спорту), і за своїм рівнем та масштабом нічим не поступається рівню провідних турнірів Європи.

У змаганнях братимуть участь понад 1000 пар з 12 країн світу (Естонія, Австрія, Болгарія, Польща, Литва, Словенія, Угорщина, Молдавія, Білорусія, Словаччина, Росія, Україна).

Уперше за всю історію розвитку танцювального спорту в Дніпропетровську будуть проведені офіційні Чемпіонати України в самій престижній віковій категорії "Аматори" за латиноамериканською програмою та за програмою "10 танців".

Традиційно , у рамках турніру "DNEPR CUP -2010", будуть проведені змагання світового рейтингу Міжнародної Ради Професійного Танцювального Спорту (IPDSC) для танцюристів-професіоналів, у яких будуть брати участь кращі танцювальні дуети Європи.

За інформацією провідного європейського танцювального сайту "www.dancesportinfo.net" торішній турнір "DNEPR CUP -2009" був визнаний провідними світовими та європейськими фахівцями як "кращий турнір з танцювального спорту в Україні за 2008-2009 роки".

Приходьте й дізнаєтеся, де беруться Шоптенки та Дікусари, а найголовніше - як вони змагаються з провідними суперниками з усієї Європи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...