App Store Google Play

На вихідних у “Шиннику” – танці!

14.09.2010 08:53

18-19 вересня 2010 року в Дніпропетровську в спортивному комплексі "Шинник" пройде III-й Міжнародний турнір з танцювального спорту "DNEPR CUP -2010". Цей турнір має статус відкритого міжнародного турніру рейтингу IDSF (Міжнародної Федерації Танцювального Спорту), і за своїм рівнем та масштабом нічим не поступається рівню провідних турнірів Європи.

У змаганнях братимуть участь понад 1000 пар з 12 країн світу (Естонія, Австрія, Болгарія, Польща, Литва, Словенія, Угорщина, Молдавія, Білорусія, Словаччина, Росія, Україна).

Уперше за всю історію розвитку танцювального спорту в Дніпропетровську будуть проведені офіційні Чемпіонати України в самій престижній віковій категорії "Аматори" за латиноамериканською програмою та за програмою "10 танців".

Традиційно , у рамках турніру "DNEPR CUP -2010", будуть проведені змагання світового рейтингу Міжнародної Ради Професійного Танцювального Спорту (IPDSC) для танцюристів-професіоналів, у яких будуть брати участь кращі танцювальні дуети Європи.

За інформацією провідного європейського танцювального сайту "www.dancesportinfo.net" торішній турнір "DNEPR CUP -2009" був визнаний провідними світовими та європейськими фахівцями як "кращий турнір з танцювального спорту в Україні за 2008-2009 роки".

Приходьте й дізнаєтеся, де беруться Шоптенки та Дікусари, а найголовніше - як вони змагаються з провідними суперниками з усієї Європи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...