App Store Google Play

На вихідних у “Шиннику” – танці!

14.09.2010 08:53

18-19 вересня 2010 року в Дніпропетровську в спортивному комплексі "Шинник" пройде III-й Міжнародний турнір з танцювального спорту "DNEPR CUP -2010". Цей турнір має статус відкритого міжнародного турніру рейтингу IDSF (Міжнародної Федерації Танцювального Спорту), і за своїм рівнем та масштабом нічим не поступається рівню провідних турнірів Європи.

У змаганнях братимуть участь понад 1000 пар з 12 країн світу (Естонія, Австрія, Болгарія, Польща, Литва, Словенія, Угорщина, Молдавія, Білорусія, Словаччина, Росія, Україна).

Уперше за всю історію розвитку танцювального спорту в Дніпропетровську будуть проведені офіційні Чемпіонати України в самій престижній віковій категорії "Аматори" за латиноамериканською програмою та за програмою "10 танців".

Традиційно , у рамках турніру "DNEPR CUP -2010", будуть проведені змагання світового рейтингу Міжнародної Ради Професійного Танцювального Спорту (IPDSC) для танцюристів-професіоналів, у яких будуть брати участь кращі танцювальні дуети Європи.

За інформацією провідного європейського танцювального сайту "www.dancesportinfo.net" торішній турнір "DNEPR CUP -2009" був визнаний провідними світовими та європейськими фахівцями як "кращий турнір з танцювального спорту в Україні за 2008-2009 роки".

Приходьте й дізнаєтеся, де беруться Шоптенки та Дікусари, а найголовніше - як вони змагаються з провідними суперниками з усієї Європи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...