App Store Google Play

У Дніпропетровського губернатора в радниках – хлопець з пістолетом

13.09.2010 15:01

Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул взяв до себе радниками чемпіонів Перших Юнацьких Олімпійських Ігор Андрія Говорова Та Дениса Кушнірова.

Перший здобув дві золоті медалі з плавання вільним стилем та батерфляєм, а другий - золоту медаль у стрільбі з пневматичного пістолету з 10 м. Завдяки успіхам хлопців Дніпропетровщина виявилася кращою серед усіх областей за спортивними успіхами юнаків.

Як повідомляє управління преси та інформації облдержадміністрації, Олександр Вілкул привітав юнаків з цим високим досягненням та висловив свою вдячність за підвищення авторитету області та України на міжнародній спортивній арені.

Перемоги дніпропетровських спортсменів мають велике значення для спортивного лідерства країни на світовому рівні, наголосив Олександр Вілкул. Сьогодні 72 провідних спортсмена області з 14 видів спорту готуються до Олімпійських Ігор 2012-го року в Лондоні. Вони проходять підготовку на базі обласної школи вищої спортивної майстерності.

Як йдеться в повідомленні Дніпропетровської ОДА, у бюджеті 2010-го області передбачено 2,5 мільйона на закупівлю інвентарю для дніпропетровських спортсменів. Крім того, на 2010-й рік передбачено 2 мільйони грн на виплату стипендій провідним спортсменам - чемпіонам і призерам Чемпіонатів Європи та світу.

 Голова облдержадміністрації також підкреслив, що владою приділяється максимальна увагу забезпеченню належних соціально-побутових умов для кандидатів на участь в Олімпійських іграх та іншим аспектам у системі підготовки спортсменів до наступних Олімпійських та Паралімпійських ігор.

«Приклад перемог наших чемпіонів Андрія Говорова та Дениса Кушнірова на Перших Юнацьких Олімпійських Іграх - це приклад для всієї України і десятків спортсменів, які сьогодні наполегливо тренуються і готуються до найважливіших перемог в житті - до Олімпіади. Ми будуємо регіон-лідер, регіон, символами якого є успіх, достаток та благополуччя! І перемоги наших чемпіонів - це міцні сходинки вгору, на шляху до лідерства Дніпропетровщини», - зазначив Олександр Вілкул.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...