App Store Google Play

Дніпропетровські правоохоронці вирушають на гастролі

09.09.2010 10:45
Ансамбль пісні і танцю ГУМВС України в області «Дніпровська варта» розпочинає свою гастрольну діяльність. Найближчим часом у Дніпропетровській області відбудуться концерти у містах Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді, Нікополі, Верхньодніпровську та Новомосковську. Про це повідомили у ВЗГ ГУ МВС Країни у Дніпропетровській області.

Творчий колектив був створений минулого року, дебют артистів у погонах відбувся 23 лютого 2010-го. За час існування ансамбль підготував декілька програм з відповідними номерами та костюмами, зокрема тематичні програми до Дня Перемоги та Дня Незалежності України.

Незважаючи на недовгий час існування колективу, його творчий доробок вже досить вагомий. І артисти його радо продемонструють усім бажаючим в рамках нинішнього гастрольного туру.

Найближчий концерт відбудеться вже наступного тижня, 16 вересня у Дніпродзержинську. Два дні - 22-23 вересня - ансамбль гостюватиме в Кривому Розі. Подальший розклад гастрольного туру такий:

30 вересня - м. Павлоград;
7 жовтня - м. Нікополь;
14 жовтня - м. Верхньодніпровськ;
21 жовтня - м. Новомосковськ.

Вхід на концерти буде безкоштовним. Переглянути програму запрошуються школярі, студенти та всі, кому небайдужі молоді таланти рідного краю.

У кожному місті час та місце проведення концертів можна буде дізнатися з афіш та повідомлень місцевих засобів масової інформації. За довідками можна звертатися до художнього керівника ансамблю пісні і танцю «Дніпровська варта» Ольги Станіславівни Когітіної за телефоном: 050-138-63-40.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...