App Store Google Play

Дніпропетровські правоохоронці вирушають на гастролі

09.09.2010 10:45
Ансамбль пісні і танцю ГУМВС України в області «Дніпровська варта» розпочинає свою гастрольну діяльність. Найближчим часом у Дніпропетровській області відбудуться концерти у містах Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді, Нікополі, Верхньодніпровську та Новомосковську. Про це повідомили у ВЗГ ГУ МВС Країни у Дніпропетровській області.

Творчий колектив був створений минулого року, дебют артистів у погонах відбувся 23 лютого 2010-го. За час існування ансамбль підготував декілька програм з відповідними номерами та костюмами, зокрема тематичні програми до Дня Перемоги та Дня Незалежності України.

Незважаючи на недовгий час існування колективу, його творчий доробок вже досить вагомий. І артисти його радо продемонструють усім бажаючим в рамках нинішнього гастрольного туру.

Найближчий концерт відбудеться вже наступного тижня, 16 вересня у Дніпродзержинську. Два дні - 22-23 вересня - ансамбль гостюватиме в Кривому Розі. Подальший розклад гастрольного туру такий:

30 вересня - м. Павлоград;
7 жовтня - м. Нікополь;
14 жовтня - м. Верхньодніпровськ;
21 жовтня - м. Новомосковськ.

Вхід на концерти буде безкоштовним. Переглянути програму запрошуються школярі, студенти та всі, кому небайдужі молоді таланти рідного краю.

У кожному місті час та місце проведення концертів можна буде дізнатися з афіш та повідомлень місцевих засобів масової інформації. За довідками можна звертатися до художнього керівника ансамблю пісні і танцю «Дніпровська варта» Ольги Станіславівни Когітіної за телефоном: 050-138-63-40.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...