App Store Google Play

Забави дикунів перед виборами

08.09.2010 15:09

Ні, що не кажіть, а ми ще таки дикий народ. Дивно, що оселилися в Європі. А треба було б в Африці. Той Мугабе - це ж наша людина! Та, зрештою, і Януковича Ганця порівнювала з Африкою. Мовляв, настільки ще недосліджений і загадковий. А може, і дрімучий, як Африка.

Ось де ще у світі для того, аби вибити з рейтингу політика, намагаються задемонструвати його єврейські корені? Тільки у нас. І головне ж не те погано, що демонструють, а те, що демонструють з успіхом, не вперше і не вдруге, а постійно. І використовується ця примітивна технологія всіма політичними силами.

Перед попередніми парламентськими виборами "Наша Україна" розповсюдила листівки з зображенням єврейського вертепу, де в команді Тимошенко красувався Михайло Бродський. На минулих президентських виборах ми були свідками копання у родоводі Яценюка. Копали тоді всі.

А зараз уже теперішня влада вирішила і собі скористатися напрацьованим матеріалом і теж вдарити по Юлі відомим способом. Бо для боротьби з Юлею усі засоби добрі. А тому швиденько підшукали депутата Івано-Франківської обласної ради Зеновія Бойчука і підкинули йому ідею ушанувати дідуся Тимошенко Абрама Капітельмана меморіальною дошкою на колишній єврейській школі у Снятині, де той нібито працював директором.

Жодних документів, які б свідчили, що це справді дід Тимошенко, ми ще не бачили і не знати чи побачимо, але це ж дрібничка, правда? Головне, що персонаж для атаки вибраний вдало. Зеновій Бойчук бореться зі світовим єврейством давно і з небувалим запалом. Дідуся Капітельмана він витягнув із забуття ще перед президентськими виборами, скориставшись публікаціями Дмитра Чобота, який за гарний гонорар кому захочеш намалює сіоністську біографію.

А ще раніше Бойчук очолював газету "Вечірній Івано-Франківськ", де змушував читачів замислитися над такими глобальними проблемами як "Чи є в жида совість?" Тут уже на повному серйозі наводили докази про те, що у євреїв є тільки половина душі і відповідно половина совісті: "Процес обрізання стимулює розвиток лівої півкулі мозку, яка відповідає за аналітичне мислення... але за рахунок "розгону" лівої півкулі деградує права, яка відповідає... за совість... і ось і ненавидять жиди українців, нищать білу расу, а найбільше - українців. Але не знищили, бо не встигли".

Гуцули є різні. Бувають серед них і придурки, як і всюди. Тому для придурків хотілося б нагадати, що обрізають дітей не лише євреї, але і мусульмани, і деякі африканські народи. Чи готовий автор привселюдно позбавити совісті ще й мусульман та опинитися в ролі Салмана Рушді, який змушений переховуватися? Сумніваюся.

Відкриття Бойчука на цьому не завершилися. Він також виявив, що Абрам Капітельман, очоливши єврейську школу у 1940 році, "хоч і був комсомольцем, але учнів виховував в юдейському дусі".

Тут уже бачимо натяк на глибокий психічний розлад нашого дослідника. Котрась півкуля вочевидь буксує. Адже писати, що у 1940 р., коли почав зароджуватися сталінський антисемітизм, а всіх євреїв-чекістів вистріляли, коли усі єврейські організації були заборонені, якийсь комсомолець, начинений по зав'язку марксизмом-ленінізмом, посмів пропагувати юдаїзм, - це вже ознака глибокої параної.

До того ж дружина А. Капітельмана Марія Йосипівна Грігян була "большевичкою, активною комуністкою і мала неабиякий авторитет серед партійців". Подумати тільки, і як така активна большевичка крізь пальці дивилася на юдаїзм свого чоловіка?

А далі більше. Виявляється, той факт, що "вона носила дівоче прізвище, а не взяла прізвище чоловіка, врятував її сім'ї життя. Адже нацисти були нещадними з єврейським населенням".

Не знаю, чи тут навіть тривала диспансеризація допоможе. Бо писати такі ідіотизми може тільки безнадійно хвора людина. Хіба ж невідомо, що прізвище для нацистів не грало жодної ролі? Вони чудово знали, що половина євреїв ще за революції стали свєрдловими, п'ятаковими, риковими, портновими, азаровими, а декотрі й бойчуками. І навіть той факт, що у документі могло бути слов'янське прізвище, і національність вказувалася слов'янська, але людей хапали на вулиці за самий лише їхній вигляд. Рудий чи навпаки чорний? З характерним носом? Все, ти жид.

А між іншим, серед гуцулів рудих з характерним носом і пулькатими очима чимало. Я б на місці Бойчука так дуже не захоплювався чиїмись родоводами, поки історики ще не вияснили, куди поділися хазари.

А поки що Бойчук закликає Юлю, аби вона усім відверто оповідала про свою родину і не відрікалася єврейських коренів: "За неписаними правилами хорошого тону та українською народною традицією заведено знати своїх предків до сьомого коліна". І як тут не втішитися за такого розумного депутата, чиє сьоме коліно ще в хліві рохкало, а нині уособлює владу?

Пишу я це не тому, що мене дуже репутація Юлії Тимошенко розхвилювала, ніколи я не був її беззастережним прихильником. Але на опозиційному безриб'ї і рак риба. Бодай хтось б'є в литаври і тулумбаси та закликає народ до опору. Мені гидка сама технологія, яка упосліджує нас до рівня приматів.

Дивним є те, що політтехнологи, які використовують антисемітську пропаганду, обмежуються лише нападами на кандидатів у президенти. Тобто тотальної боротьби з євреями, представленими в медіа та бізнесі, нема. А це наводить на деякі думки про те, хто насправді стоїть за різними бойчуками та іже з ними.

Найцікавіше, що наш борець зі світовим єврейством і особисто з Юлею... виявися бютівцем. І залишається в рядах БЮТу після усіх своїх одкровень. Це тим більш дивно, що Тимошенко обіцяла очищення "каманди". Та хіба тут самим очищенням обійдеться? Доведеться зробити ще й обрізання. Щоб ліва півкуля правій не заважала.

ТСНHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...