App Store Google Play

Покращення життя сталося вчора - Держкомстат

07.09.2010 12:11
Споживчі ціни в серпні підвищилися на 1,2%. Як повідомляє Держкомстат, ціни на продукти харчування і безалкогольні напої в серпні знизилися на 0,1%, на одяг і взуття - не змінилися.

В свою чергу, ціни на житлово-комунальні послуги - підвищилися на 9,6%, на послуги, пов'язані з охороною здоров'я - підвищилися на 0,4%, на освіту - підвищилися на 0,2%.

У січні-серпні інфляція становила 4,3%. Порівняно з серпнем 2009 року в серпні 2010 року споживчі ціни зросли на 8,3%.

Водночас, за даними Дніпропетровського обласного Управління статистики, на Дніпропетровщині знизились ціни на сільськогосподарську продукцію.

Зокрема, картопля подешевшала на 11,6%, фрукти - на 11,8%, овочі - на 19,1%.

Натомість продукти тваринництва дещо зросли порівняно з попереднім місяцем: подорожчали яйця, мед та сало. А от м'ясо навпаки впало в ціні на 1,3%.

Втім, якщо порівняти серпневі ціни 2010 та 2009 років, то овочі-фрукти зросли в ціні на 6%. В той самий час, продукти тваринництва подешевшали на 4%.

Варто зауважити, що вересень, вочевидь, поставить все на свої місця: ціна на яйця на ринках Дніпропетровщини вже перевалила за вісім гривень, а на сир та молокопродукти подорожчали більше, ніж на 15%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...