App Store Google Play

Покращення життя сталося вчора - Держкомстат

07.09.2010 12:11
Споживчі ціни в серпні підвищилися на 1,2%. Як повідомляє Держкомстат, ціни на продукти харчування і безалкогольні напої в серпні знизилися на 0,1%, на одяг і взуття - не змінилися.

В свою чергу, ціни на житлово-комунальні послуги - підвищилися на 9,6%, на послуги, пов'язані з охороною здоров'я - підвищилися на 0,4%, на освіту - підвищилися на 0,2%.

У січні-серпні інфляція становила 4,3%. Порівняно з серпнем 2009 року в серпні 2010 року споживчі ціни зросли на 8,3%.

Водночас, за даними Дніпропетровського обласного Управління статистики, на Дніпропетровщині знизились ціни на сільськогосподарську продукцію.

Зокрема, картопля подешевшала на 11,6%, фрукти - на 11,8%, овочі - на 19,1%.

Натомість продукти тваринництва дещо зросли порівняно з попереднім місяцем: подорожчали яйця, мед та сало. А от м'ясо навпаки впало в ціні на 1,3%.

Втім, якщо порівняти серпневі ціни 2010 та 2009 років, то овочі-фрукти зросли в ціні на 6%. В той самий час, продукти тваринництва подешевшали на 4%.

Варто зауважити, що вересень, вочевидь, поставить все на свої місця: ціна на яйця на ринках Дніпропетровщини вже перевалила за вісім гривень, а на сир та молокопродукти подорожчали більше, ніж на 15%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...