App Store Google Play

Покращення життя сталося вчора - Держкомстат

07.09.2010 12:11
Споживчі ціни в серпні підвищилися на 1,2%. Як повідомляє Держкомстат, ціни на продукти харчування і безалкогольні напої в серпні знизилися на 0,1%, на одяг і взуття - не змінилися.

В свою чергу, ціни на житлово-комунальні послуги - підвищилися на 9,6%, на послуги, пов'язані з охороною здоров'я - підвищилися на 0,4%, на освіту - підвищилися на 0,2%.

У січні-серпні інфляція становила 4,3%. Порівняно з серпнем 2009 року в серпні 2010 року споживчі ціни зросли на 8,3%.

Водночас, за даними Дніпропетровського обласного Управління статистики, на Дніпропетровщині знизились ціни на сільськогосподарську продукцію.

Зокрема, картопля подешевшала на 11,6%, фрукти - на 11,8%, овочі - на 19,1%.

Натомість продукти тваринництва дещо зросли порівняно з попереднім місяцем: подорожчали яйця, мед та сало. А от м'ясо навпаки впало в ціні на 1,3%.

Втім, якщо порівняти серпневі ціни 2010 та 2009 років, то овочі-фрукти зросли в ціні на 6%. В той самий час, продукти тваринництва подешевшали на 4%.

Варто зауважити, що вересень, вочевидь, поставить все на свої місця: ціна на яйця на ринках Дніпропетровщини вже перевалила за вісім гривень, а на сир та молокопродукти подорожчали більше, ніж на 15%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...