App Store Google Play

Дніпропетровськ може втратити статус мільйонника вже цьогоріч

03.09.2010 12:25

За попередніми даними, чисельність наявного населення у Дніпропетровську, за оцінкою на 1 серпня 2010 р., складала 1006,3 тис. осіб і упродовж січня-липня 2010 р. скоротилася на 7,2 тис. осіб. Про це йдеться в повідомленні Головного управління статистики в Дніпропетровській області.

Якщо збережеться такий самий темп падіння чисельності населення обласного центру, вже до нового року вона перейде нижче за межу в 1 мільйон мешканців.

Загальне зменшення чисельності населення відбулося за рахунок його природного скорочення на 2,3 тис. осіб та за рахунок міграційного скорочення - на 4,9 тис.

Серед прибулих у Дніпропетровськ 53,5% становили мешканці Дніпропетровської області, 35,4% - інших областей України. Іммігранти з країн СНД та Балтії складали 8%, з країн "далекого зарубіжжя" - 3,1%.

Серед вибулих з Дніпропетровська 66,6% виїхали у міста та райони області, 31% - до інших областей України, 0,8% - до країн СНД та Балтії, і до країн "далекого зарубіжжя" вибуло 1,6% емігрантів.

Демографічна картина Дніпропетровська типова для всієї країни. На 1 липня 2010 р. в Україні проживало 45859,8 тис. осіб. Упродовж січня-червня 2010 р. чисельність населення зменшилася на 103,1 тис. осіб, або на 4,5 особи у розрахунку на 1000 жителів.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...