App Store Google Play

Дніпропетровськ може втратити статус мільйонника вже цьогоріч

03.09.2010 12:25

За попередніми даними, чисельність наявного населення у Дніпропетровську, за оцінкою на 1 серпня 2010 р., складала 1006,3 тис. осіб і упродовж січня-липня 2010 р. скоротилася на 7,2 тис. осіб. Про це йдеться в повідомленні Головного управління статистики в Дніпропетровській області.

Якщо збережеться такий самий темп падіння чисельності населення обласного центру, вже до нового року вона перейде нижче за межу в 1 мільйон мешканців.

Загальне зменшення чисельності населення відбулося за рахунок його природного скорочення на 2,3 тис. осіб та за рахунок міграційного скорочення - на 4,9 тис.

Серед прибулих у Дніпропетровськ 53,5% становили мешканці Дніпропетровської області, 35,4% - інших областей України. Іммігранти з країн СНД та Балтії складали 8%, з країн "далекого зарубіжжя" - 3,1%.

Серед вибулих з Дніпропетровська 66,6% виїхали у міста та райони області, 31% - до інших областей України, 0,8% - до країн СНД та Балтії, і до країн "далекого зарубіжжя" вибуло 1,6% емігрантів.

Демографічна картина Дніпропетровська типова для всієї країни. На 1 липня 2010 р. в Україні проживало 45859,8 тис. осіб. Упродовж січня-червня 2010 р. чисельність населення зменшилася на 103,1 тис. осіб, або на 4,5 особи у розрахунку на 1000 жителів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...