App Store Google Play

Дніпропетровськ може втратити статус мільйонника вже цьогоріч

03.09.2010 12:25

За попередніми даними, чисельність наявного населення у Дніпропетровську, за оцінкою на 1 серпня 2010 р., складала 1006,3 тис. осіб і упродовж січня-липня 2010 р. скоротилася на 7,2 тис. осіб. Про це йдеться в повідомленні Головного управління статистики в Дніпропетровській області.

Якщо збережеться такий самий темп падіння чисельності населення обласного центру, вже до нового року вона перейде нижче за межу в 1 мільйон мешканців.

Загальне зменшення чисельності населення відбулося за рахунок його природного скорочення на 2,3 тис. осіб та за рахунок міграційного скорочення - на 4,9 тис.

Серед прибулих у Дніпропетровськ 53,5% становили мешканці Дніпропетровської області, 35,4% - інших областей України. Іммігранти з країн СНД та Балтії складали 8%, з країн "далекого зарубіжжя" - 3,1%.

Серед вибулих з Дніпропетровська 66,6% виїхали у міста та райони області, 31% - до інших областей України, 0,8% - до країн СНД та Балтії, і до країн "далекого зарубіжжя" вибуло 1,6% емігрантів.

Демографічна картина Дніпропетровська типова для всієї країни. На 1 липня 2010 р. в Україні проживало 45859,8 тис. осіб. Упродовж січня-червня 2010 р. чисельність населення зменшилася на 103,1 тис. осіб, або на 4,5 особи у розрахунку на 1000 жителів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...