App Store Google Play

Дніпропетровськ може втратити статус мільйонника вже цьогоріч

03.09.2010 12:25

За попередніми даними, чисельність наявного населення у Дніпропетровську, за оцінкою на 1 серпня 2010 р., складала 1006,3 тис. осіб і упродовж січня-липня 2010 р. скоротилася на 7,2 тис. осіб. Про це йдеться в повідомленні Головного управління статистики в Дніпропетровській області.

Якщо збережеться такий самий темп падіння чисельності населення обласного центру, вже до нового року вона перейде нижче за межу в 1 мільйон мешканців.

Загальне зменшення чисельності населення відбулося за рахунок його природного скорочення на 2,3 тис. осіб та за рахунок міграційного скорочення - на 4,9 тис.

Серед прибулих у Дніпропетровськ 53,5% становили мешканці Дніпропетровської області, 35,4% - інших областей України. Іммігранти з країн СНД та Балтії складали 8%, з країн "далекого зарубіжжя" - 3,1%.

Серед вибулих з Дніпропетровська 66,6% виїхали у міста та райони області, 31% - до інших областей України, 0,8% - до країн СНД та Балтії, і до країн "далекого зарубіжжя" вибуло 1,6% емігрантів.

Демографічна картина Дніпропетровська типова для всієї країни. На 1 липня 2010 р. в Україні проживало 45859,8 тис. осіб. Упродовж січня-червня 2010 р. чисельність населення зменшилася на 103,1 тис. осіб, або на 4,5 особи у розрахунку на 1000 жителів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...