App Store Google Play

Наливайченко зшив «прапор української єдності»

23.08.2010 19:25
Сьогодні на Михайлівській площі в Києві відбулася акція «Прапор української єдності», присвячена Дню українського прапора.

Координатор Громадської ініціативи «Оновлення країни» Валентин Наливайченко та близько 100 активістів зшили шестиметровий український прапор, що символізує об`єднання країни, яку зараз намагаються штучно роз`єднати.

Під час акції Наливайченко привітав усіх з Днем українського прапора та наголосив на тому, що наш стяг є символом української перемоги та успіху.

Також координатор «Оновлення країни»  підкреслив, що зараз варто відкинути партійні прапори  «і там, де є інтерес України, слід діяти під українським прапором».

«Я переконаний, як і більшість українців, що український прапор - це прапор нашої успішності, це прапор нашої єдності», - сказав Наливайченко.

Він закликав «єднатися під українським прапором і діяти разом - щоб наша держава була європейською, правовою, щоб кожному українцеві в Україні жилося добре, заможно, по-європейськи».

"Оновлення країни" провело акції до Дня українського прапора ще у 20 регіонах України, повідомляє прес-служба громадської ініціативи.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...