App Store Google Play

Наливайченко зшив «прапор української єдності»

23.08.2010 19:25
Сьогодні на Михайлівській площі в Києві відбулася акція «Прапор української єдності», присвячена Дню українського прапора.

Координатор Громадської ініціативи «Оновлення країни» Валентин Наливайченко та близько 100 активістів зшили шестиметровий український прапор, що символізує об`єднання країни, яку зараз намагаються штучно роз`єднати.

Під час акції Наливайченко привітав усіх з Днем українського прапора та наголосив на тому, що наш стяг є символом української перемоги та успіху.

Також координатор «Оновлення країни»  підкреслив, що зараз варто відкинути партійні прапори  «і там, де є інтерес України, слід діяти під українським прапором».

«Я переконаний, як і більшість українців, що український прапор - це прапор нашої успішності, це прапор нашої єдності», - сказав Наливайченко.

Він закликав «єднатися під українським прапором і діяти разом - щоб наша держава була європейською, правовою, щоб кожному українцеві в Україні жилося добре, заможно, по-європейськи».

"Оновлення країни" провело акції до Дня українського прапора ще у 20 регіонах України, повідомляє прес-служба громадської ініціативи.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...