App Store Google Play

Янукович формуватиме кадровий резерв

29.07.2010 11:48

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".

В планах у Віктора Федоровича - залучити найбільш обдарованих громадян України до впровадження у державі економічних реформ.

Втілювати задум патрона у життя будуть члени спеціально створеної робочої групи у складі робочої групи такі яскраві представник національної еліти, як Міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов, партнерка Президента по танцям Ірина Кімова,  директора Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, представниця Президента у Конституційному Суді України Олена Лукаш та інші. Керуватиме в робочій групі начальник Головуправління держслужби Тимофій Мотренко.

За два місяці вони повинні подати на підпис Віктору Федоровичу пропозиції щодо визначення найбільш обдарованих громадян, критеріїв їх оцінювання та завдань, які вони мають виконувати.

Шукатимуть Нову еліту нації, звичайно, що в регіонах. Саме там формуватиметься база даних кандидатів до Президентського кадрового резерву, осіб, зарахованих до нього, та наявних вакансій в новоствореній інституції і в  органах  державної  влади.

Невідомо наскільки широко думав Віктор Федорович, видаючи розпорядження, і наскільки буквально зрозуміли його члени робочої групи: чи варто бажаючим стати в резерв до Віктора Федоровича бігти займати чергу під партійними офісами? Позаяк Президентський кадровий резерв - це вам не хухри-мухри! Нова еліта отримуватиме від Гаранта заохочення та різноманітну мотивацію, її готуватимуть та перепідготовуватимуть, а потім - зараховуватимуть на державну службу і працевлаштовуватимуть в органи державної влади у пріоритетних сферах державного управління.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...