App Store Google Play

Як достукатись до представників ділового UAнету

29.07.2010 14:04
Чимало компаній переймаються тим, як привернути увагу важкодоступної бізнес-аудиторії до свого рекламного повідомлення, отримавши при цьому її максимальне охоплення за низької пересічності. Це стосується виробників luxury-товарів, автомобілів, нерухомості, фінансових послуг тощо.

«УКРНЕТ» у межах Інтернет-кампанії трансляцій ЧС-2010 на Першому Національному створив пул сайтів, який охопив 70 % місячної аудиторії UАнету. Зокрема були задіяні й 15 ресурсів ділової тематики - rbc.ua, podrobnosti.ua, delo.ua, focus.ua, epravda.com, proua.com та ін. Загальна кількість показів за ними за весь період кампанії (місяць) перевищила 22 мільйони.

Пул, пропонований «УКРНЕТом», у змозі донести повідомлення до півторамільйонної аудиторії, котра цікавиться бізнес-інформацією. Керування обмеженнями за кількістю показів одному унікальному користувачу в день, як на кожному сайті, так і в пулі в цілому, дозволяє дотримати оптимальної частоти контакту та раціонально використовувати бюджет. Більше півмільйона користувачів указаних ділових ресурсів - це ексклюзивна аудиторія, котра відвідує тільки ці сайти та ніякі інші, що входять до пулу.

Пропонований ринку Інтернет-реклами пул сайтів є оптимальним інструментом для потрапляння в ділову аудиторію в Інтернеті, адже містить максимальну її концентрацію.

Довідка.

Національному інтернет-порталу UKR.NET (http://www.ukr.net/) 6 років. На сьогодні він є  найпопулярнішим та найбільш упізнаваним порталом серед українських Інтернет-користувачів - його знає кожен другий український користувач Мережі (за даними дослідження InMind).

Денна аудиторія (українських Інтернет-користувачів) UKR.NET  переважає аудиторію будь-якого іншого українського Інтернет-порталу практично вдвічі. UKR.NET також є порталом із високим рівнем лояльності - кількість лояльних користувачів UKR.NET у 2,5 рази більша за аудиторію інших українських Інтернет-порталів.

На порталі UKR.NET зібрано оптимальний набір найпопулярніших та найбільш запитуваних багатьма українськими користувачами сервісів: новини, пошта, погода, каталог Інтернет-магазинів, персональний сервіс закладок та ін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...