App Store Google Play

СБУ провела в Дніпрі нараду, як боротися з наркомафією

29.07.2010 12:43
28 липня на виконання доручення Президента України щодо посилення боротьби з наркобізнесом у Дніпропетровську пройшла міжрегіональна нарада СБУ.

За інформацією Прес-центру СБ України, керівники та співробітники спецпідрозділів, що займаються боротьбою з корупцією та організованою злочинністю, з п'ятнадцяти областей України підбили підсумки роботи та обмінювались практичним досвідом з актуальних питань протидії наркобізнесу.

Звертаючись до учасників наради, перший заступник Голови Служби безпеки України Володимир Рокитський наголосив, що боротьба з незаконним обігом наркотиків та організованою злочинністю є одним з пріоритетних напрямків роботи, а на теперішній час, вона переходить на якісно новий рівень. За його словами, спецпідрозділи СБУ повинні стати важливим елементом у загальнодержавній системі боротьби з наркобізнесом, зокрема у сфері протидії зрощенню криміналітету з представниками правоохоронних органів.

Позитивним прикладом, за його словами, є ліквідація міжрегіонального злочинного угруповання у м. Дніпропетровську, члени якого налагодили постачання та збут великих контрабандних партій психотропних речовин. Злочинці розповсюджували наркотики у Вінницькій, Дніпропетровській, Київській та Хмельницькій областях. Під час затримання у наркоділків було вилучено 2 кілограми амфетаміну та 3 тисячі пігулок екстазі. Наркотики були приховані у пакетах з-під фруктового соку та пластикових упаковках від морепродуктів. За цінами «чорного ринку» загальна вартість вилученого становить понад 1 млн. гривень.

Завдяки зусиллям СБУ навесні цього року була ліквідована ще одна організована злочинна група, яка створила та тривалий час використовувала нарколабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків. Вона була найпотужнішою у Дніпропетровському регіоні, розгалужена мережа збуту психотропних наркотиків поширювалась на Дніпропетровську, Донецьку та Запорізьку області. Під час обшуків у лабораторії вилучено метамфетаміну на суму близько трьохсот тисяч гривень, лабораторне устаткування, хімічні компоненти та реактиви, яких вистачило б на виготовлення десяти кілограмів наркотиків.

Така увага Служби безпеки України і дяка нашим оперативникам не може не радувати. Втім, залишається двоїсте враження - чи то в інших областях з наркоторговцями борються не так ефективно, чи, як стверджують певні ЗМІ, Дніпропетровщина давно й надійно утримує першість з виробництва та розповсюдження різноманітної "отрути".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...