App Store Google Play

Корнякова слідкуватиме за оборудками Бойка для Сівковича чи Клюєва?

29.07.2010 12:06
Кабінет міністрів призначив Тетяну Корнякову заступником міністра палива та енергетики. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на міністра Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов.

«Сьогодні на засіданні уряду екс-заступника генерального прокурора Тетяну Корнякову призначено заступником міністра палива та енергетики України», - сказав пан Толстоухов.

Нещодавно низка ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що Тетяна Корнякова подала у відставку з посади заступника ген прокурора за власним бажанням.

Як з'ясувалося, генеральний прокурор Олександр Медведько вже підписав її заяву про звільнення - Тетяна Корнякова повинна залишити свію посаду як тільки вийде з відпустки.

Призначення Тетяни Корнякової заступником міністра палива та енергетики відбулося за рекомендацією віце-прем'єра з питань нацбезпеки і оборони Володимира Сівковича. Про це пише Комерсант-Україна з посиланням на джерело в Мінпаливенерго.

«Його ініціатива полягала в тому, щоб посилити боротьбу з корупцією в паливно-енергетичному комплексі, і для цього він рекомендував призначити Тетяну Корнякову», - сказав співрозмовник.

Водночас опитані експерти вважають, що в Мінпаливенерго Корнякову запросив голова міністерства Юрій Бойко.

«Віктор Сівкович працює в одній команді з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим, і Тетяна Корнякова не належить до їхньої групі», - стверджує член комітету Верховної Ради з ПЕК Олександр Гудима.

«Більше того, вона неодноразово допомагала Юрію Бойку і вважається лояльною до нього. У свою чергу, у Андрія Клюєва не найкращі стосунки з Юрієм Бойком - перший віце-прем'єр не може управляти ПЕК, хоча він формально йому підпорядкований, через те що Юрій Бойко має прямий вихід на президента», - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...