App Store Google Play

Білого лебедя зламав депутат від блоку Лазаренка

28.07.2010 14:51

Як повідомляв Дніпроград, місяць тому  припинив працювати розташований навпроти готелю Дніпропетровськ фонтан Білий лебідь - окраса міської Набережної.

В матеріалі йшлося про те, що "зупинив" фонтан любитель екстриму - один з депутатів Самарської районної ради Дніпропетровська, який напідпитку врізався у надводну частину гідроспоруди на своєму катері. Для того, щоб затримати депутата-вандала, який хизувався своїм посвідченням, правоохоронцям довелося викликати "Беркут".

Втім, прізвище бешкетника правоохоронні органи розголошувати не поспішали, відтак з'ясувати це взялася "Популярная газета".

Яки вдалося встановити виданню, знищувачем міського майна виявився 36-річний Андрій Гордієвський, який увійшов до складу райради за списиками Блоку Лазаренка і є членом постійної комісії районної ради з питань законності, правового захисту населення та депутатської тики. Така от іронія долі!

За найскромнішими оцінками, завданий депутатом збиток становить щонайменше 100 тисяч гривень. Крім того, пан Гордієвський був також помічений і в "водному полюванні" на відпочиваючих на пляжі городян, про що постраждалі написали заяви до міліції. Втім, доля цих заяв наразі залишається невідомою. Так само не порушена і справа за фактом псування комунального майна. Депутат-донеччанин (саме Донецька область є місцем народження Гордієвського) вочевидь вважає, що "скоринка" дає йому право на безкарну поведінку.

В кожному разі, наголошує видання, міська влада просто зобов'язана домагатися відшкодування збитків, адже міська скарбниця й без того є наполовину порожньою, щоби фінансувати з неї недешевий ремонт фонтану. Тим пак, що Гордієвський є доволі успішним бізнесменом, який контролює фірми "Юнітрейд" та "Антарес".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...