App Store Google Play

Електорат Януковича не платить за тепло. Померзне?

27.07.2010 12:20

Підприємства теплового обслуговування населення України заборгували Державній Компанії «Газ України» більше 2,4 млрд. грн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Багато про що може сказати географічний розподіл неплатників. Найбільші борги за період з 1 жовтня 2009 року є підприємства теплокомуненерго Донецької (482 млн. грн.), Дніпропетровської (344 млн. грн.), Луганської (278 млн. грн.), Харківської (244 млн. грн.) та Одеської (140 млн. грн.) областей. Не ліквідувала свою заборгованість у сумі більше 2 млрд. грн. і компанія «Київенерго».

Як підкреслюють у ДК «Газ України», найгірший рівень розрахунків за спожитий з 1 жовтня 2009 природний газ стабільно демонструють виробники тепла Закарпаття - 39%, Луганщини - 45% та Севастополя - 55%.

Співставляючи географію боргів за тепло з електоральною мапою виборців чинного президента Віктора Януковича, доводиться констатувати, що саме прихильники чинного президента не вважають за потрібне сплачувати за спожиті комунальні послуги.

При цьому в ДК «Газ України» підкреслюють, що більшість підприємств-тепловиробників не виплачують заборгованість за газ, спожитий у попередньому опалювальному сезоні 2008-2009 років. Заборгованість за цей період перевищує 1,9 млрд. грн.

Що ж, як кажуть друзі Віктора Федоровича з Росії "как аукнется, так и откликнется". При наявності в підприємств теплопостачальників заборгованості за природний газ, спожитий з 1 жовтня 2009, ДК «Газ України» не буде укладати з ними договори на поставку природного газу в новому опалювальному сезоні та не буде виділяти їм планові обсяги природного газу.

У зв'язку з цим або підприємства комунальної теплоенергетики прискорять оплату накопиченої заборгованості, або електорат Віктора Федоровича елементарно вимерзне разом з тими українцями, яким не пощастило жити на Донбасі, в Севастополі, Харкові чи Одесі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...