App Store Google Play

"Свобода" влаштує "Кіріл-party"

23.07.2010 16:33

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе художній флеш-моб "Кіріл-party" з нагоди візиту глави Російської православної церкви патріарха Кирила до Дніпропетровська у п'ятницю ввечері. Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

"Дніпропетровські представники мистецтва і жителі міста висловлять своє ставлення до візиту непроханого гастролера", - йдеться в повідомленні прес-служби.

В ході акції представники "Свободи" звернуться з закликом "остерігатися солодких промов Володимира Гундяєва, який виконує вказівку Кремля - навертати "хохлів".

- З подій останніх років видно, що московський уряд зайшов у своїй знахабнілій, зверхній політиці щодо підкорених народів та бездарній політиці до власного, штучно створеного "русскава народа" у глухий кут. Московщина потерпає від страшенної демографічної кризи, пов'язаної як із нестачею новонароджених, так і з "стратегічним" споюванням співвітчизників, особливо чоловічої статі. Як наслідок - маємо величезний дефіцит гарматного м'яса у російській армії, без якої Московщина існувати не в змозі, - заявляє "Свобода".

У повідомленні свободівці розкривають свою версію візиту патріарха: "Геніальний вихід знайшли рік тому - вигадали програму "возвращения саатечественнікав". Але події на Кавказі, протистояння з Китаєм, газо- та нафтопромисли вимагають набагато більшої кількості таких "саатечественнікав". До того ж москвинська політика призвела до активізації ісламського фундаменталізму по всій території Росії. Усе вищевказане потребує робочої сили та гарматного м'яса. Вихід одразу знайшли: повернути в лігво Московщини "отбівшихся хахлов" під приводом воз'єднання "русскава народа". З такими закликами і приїхав до нас Кіріл Ґундяєв ("патріарх Кіріл").

Якщо Ви не розумієте чим відрізняється українська церква київського патріархату від московського та бажаєте об'єднання з РФ, але у Вас є чи будуть діти - подумайте, а чи потрібен Вам новий Афганістан (Чечня, Грузія, Дагестан і тому подібне.)? Мисліть глибше, остерігайтесь солодких промов незваного гостя, який щоразу приїздить в Україну не з релігійною місією, а з політичною, аби проголошувати нам , українцям, ворожі цінності "рускава міра".

Як повідомлялося, 20 липня до України прибув Московський патріарх Кирило. Візит патріарха триватиме дев'ять днів і включатиме три міста: Одесу, Дніпропетровськ і Київ.

 

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...