App Store Google Play

Міська влада Дніпропетровська вкотре порушила Конституцію

23.07.2010 09:29

Заборона Дніпропетровській обласній організації Української народної партії проводити пікет зустрічі патріарха Кирила, отримана від дніпропетровського міськвиконкому - це антидемократичне, незаконне рішення та відверта дискримінація українців в Україні.

Про це заявив голова організації Анатолій Сокоринський.

- Цей папірець - інакше я його назвати не можу - є абсолютно антиконституційним: Основний закон однозначно встановлює, що будь-яка заборона може бути видана лише судом!, - наголосив голова Дніпропетровської УНП та звернувся до всіх політичних сил із закликом протестувати проти цього антиконституційного акту.

Сокоринський зауважив, що «дивною є аргументація міськвиконкому».

- "Вітчими міста» (ну не батьками ж їх називати!) послалися на своє рішення, про те, що масові заходи можна проводити лише біля пам'ятника В. Чкалову - проте, це рішення вже п'ять разів скасовував то суд, то прокуратура, і кожного разу виконком знову його приймав, лише помінявши пункти місцями, - розповів Сокоринський.

Він додав, що останній раз, відповідно до заяви УНП, обласна прокуратура спеціально зазначила, що подібне рішення - обмеження права громадян України на мирні пікети.

- Інший «аргумент», що міліція не зможе нас захищати, звучить як відверта погроза, більше того, в тексті є прозорий натяк, що ми, мовляв, вороги народу: в нашому місті Сталін не помер!, - резюмував далі голова організації.

- Якщо від свободи відрізати малесенький шматочок, то в цьому шматочку опиниться вся свобода, - підсумував Анатолій Сокоринський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...