App Store Google Play

Голову Дніпропетровського суду впіймано на підтримці рейдерів

23.07.2010 13:36
Голова Апеляційного суду Дніпропетровської області Володимир Вихров підозрюється в пособництві рейдерській діяльності скандально відомого Костянтина Паршина та фінансово-промислової групи АБ "Південний". Про це повідомляє  Народная Правда з посиланням на джерело в суді.

За словами джерела, протягом останніх декількох місяців Вихров тісно співпрацює зі співзасновниками банку "Південний" і особисто контролює винесення рішень, пов'язаних з рейдерською діяльністю банку.

"Незалежно від того, як була розглянута справа в першій інстанції, в апеляційному суді абсолютно всі рішення виносилися в інтересах банку" - заявило джерело.

Співрозмовник також повідомив, що учасниками всіх цих "сумнівних процесів" були юристи з компанії Костянтина Паршина РК "Придніпров'я".

Можливою причиною співпраці Вихрова з засновниками "Південного" джерело називає майбутнє в серпні переобрання голови суду і пов'язану з цим потребу Володимира Васильовича у фінансових ресурсах, яку можуть задовольнити співвласники банку.

Раніше ЗМІ повідомляли про серію рейдерських захоплень, здійснених Костянтином Паршиним у співробітництві з ФПГ "Південного".

13 травня Костянтин Паршин був затриманий у Києві співробітниками міліції. 18 червня Голосіївський районний суд Києва обрав затриманому раніше Костянтину Паршину запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...