App Store Google Play

Мешканка Дніпропетровська стала власницею художньої колекції

21.07.2010 13:49
Мешканка Дніпропетровська Марина Свідло несподівано стала власницею кладу,  який мистецтвознавці оцінюють щонайменше у 20 тисяч доларів. Про це повідомляє "Сегодня".

Сталося це абсолютно випадково: під час ремонту в подарованій мамою квартирі на горищі будинку жінка знайшла близько двох десятків картин. Разом з електриком вони планували обговорити деталі ремонту, натомість наткнулися на цілий склад картин, а в куті горища, немов у майстерні художника,  стояв мольберт з натягнутим чистим полотном.

У місцевому художньому музей, куди Марина одразу віднесла частину знайдених полотен, впізнали роботи відомих дніпропетровських художників радянського періоду - майстрів індустріального пейзажу. На деяких з них є підпис автора - Олександр Войцеховський. Ще одним автором є Володимир Ерлих.

Заступник директора художнього музею Людмила Тверська припускає, що в будинку, де були знайдені шедеври, колись жив батько Олександра Войцеховського, тому не дивно що його син разом із другом Володимиром малювали картини саме на цьому горищі.

Нажаль, більшість картин поточені пліснявою і на їх відновлення потрібні чималі гроші, однак музейники з радістю готові прийняти шедеври до своїх фондів. Так само з радістю готові прийняти роботи малярів-шістдестяників і приватні колекціонери. Останні навіть готові платити за кожне полтно по 1,5-2 тисячі доларів.

Марина Свідло не проти віддати картини музею безкоштовно, але просить, щоб бодай одну з них їй дозволили залишити на пам'ять.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...