App Store Google Play

Дніпропетровщина вимирає

20.07.2010 13:41
Після  зафіксованого в Україні в першому кварталі 2010 року спаду народжуваності, протягом другого кварталу поточного року в країні знову фіксується зростання кількості народжень.

Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на статистичні дані органів реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції.

За даними міністра, протягом квітня-червня 2010 року в Україні було зареєстровано понад 120 тисяч народжень, що майже на 15 відсотків вище за показники січня-березня цього ж року.

У чотирьох регіонах - Волинській, Закарпатській, Рівненській областях та у Києві - кількість реєстрацій народжень перевищила кількість реєстрацій смерті. Зокрема, у Закарпатській області - на  16%, м. Києві - на 14%, Рівненській області - на 12%, Волинській області - на 5%.

Упродовж першого кварталу 2010 року народжуваність перевищувала смертність лише в Закарпатській області та в столиці - відповідно на 12% та 6%.  

Загалом, кількість зареєстрованих смертей в Україні протягом першого півріччя 2010 року перевищувала кількість зареєстрованих народжень в середньому на 34%, що відповідає показникам відповідного періоду 2009 року.

Проте у восьми регіонах кількість актових записів про смерть перевищувала кількість складених актових  записів про народження майже вдвічі. Зокрема, це Дніпропетровська, Чернігівська, Сумська, Луганська, Донецька, Полтавська, Запорізька та  Харківська.

За даними Облстату, кількість наявного населення на 1 червня у Дніпропетровській області складає 3 млн. 246 тис. 703 особи. У Дніпропетровську мешкає один мільйон і трохи менше 10 тисяч городян (1 009 848 осіб).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...