App Store Google Play

Понад половина мешканців Дніпропетровської області - пільговики

19.07.2010 16:22
Понад половина мешканців Дніпропетровської області - пільговики. Майже 891 тисяча з 1,3 мільйонів мешканців регіону користуються пільгами. Такою є статистика,  наведена Дніпропетровською ОДА.

Неминуче підвищення тарифів на газ та тепло, прогнозоване і різними експертами і самим Урядом, безсумнівно збільшить кількість пільговиків. І у Кабінеті міністрів і в ОДА до цього готові.

На сьогоднішній селекторній нараді в ОДА стало відомо, що Уряд зменшив бов'язковий відсоток платежу за житлово-комунальні послуги від сімейного доходу для працездатних осіб з 20% до 15%, а для непрацездатних - з 15% до 10%.

Як зазначив Начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Гоменюк, при цьому поточна заборгованість сім`ї за житлово-комунальні послуги не є перешкодою для отримання субсидії.

Як повідомляють з ОДА, під час оптимізації цін і тарифів на житлово-комунальні послуги тим людям, які вже отримують субсидію, перерахунок здійснюватиметься автоматично. Про результати перерахунку їх обіцяють повідомити.

У Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді прийом документів здійснюється за принципом "Єдиного вікна".

Чиновники обіцяють, що там, де ця система досі не впроваджена, оформити субсидію також можна просто та швидко. Завдяки електронним базам даних людям не потрібно збирати велику кількість необхідних довідок.

Для працюючих необхідно надати заяву, декларацію про доходи та майновий стан та довідку про доходи, що підтверджує декларацію. Для непрацюючих - лише заяву і декларацію.

Необхідні раніше довідки з ЖЕКів, газконтор та водоканалів наразі скасовано, а довідку про доходи пенсіонерів чиновники обіцяють брати самостійно з Пенсійного фонду.

Детальніше про пільги можна дізнатися за телефонами Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА: (056) 713 - 65 - 60,  (056) 713 - 66 - 18.

Телефони районних управлінь праці та соціального захисту населення у Дніпропетровську

Район

Телефони

АНД

23-12-06

Бабушкінський

763-05-79

 

Жовтневий

68-25-88

Індустріальний

726-30-95

Кіровський

742-81-68

Червоногвардійський

373-68-62

Ленінський

372-19-75

Самарський

34-90-77, 372-94-97

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...