App Store Google Play

Південмаш похвалився досягненнями і пожалівся на долю

19.07.2010 11:38
Державне підприємство «ВО «Південний машинобудівний завод ім. А.Макарова» (Дніпропетровськ) проводить випробування супутника «Січ-2». Про це йдеться у повідомленні «Південмашу» для преси.

Як стверджують півданмашівці, робота з «Січ-2» йде за графіком, супутник виготовлений і проходить етап випробувань, пуск ракети-носія «Дніпро» з «Січ-2» запланований на жовтень 2010 року. Український супутник «Січ-2» призначений для дистанційного зондування землі.

Також у числі найбільших проектів «Південмашу» на сьогодні - виготовлення першого щабля ракети-носія «Таурас II» та ракети-носія «Циклон-4». Крім цього, на підприємстві сподіваються на перспективи розширення виробництва агрегатів шасі до літаків Ан-140 та Ан-148.

Як зазначено в релізі, на сьогодні через кризу, що продовжується, підприємству доводиться виживати. У поточних умовах навіть для незначного підвищення окремих показників ефективності потрібні істотні матеріальні витрати, які поки держава не в змозі забезпечити - стверджують на підприємстві.

«Південмаш» перейшов на скорочений режим, але зберіг робочі місця. Керівництво підприємства шукає й знаходить способи оптимізації бізнесів-процесів. Державне підприємство має намір продовжувати нарощувати власний портфель замовлень і стабільно виконувати свої зобов'язання на ринку», - відзначається в інформації підприємства.

Також відзначається, що керівництво об'єднання планує скоординувати зусилля з керівництвом НКАУ й адміністрацією області для максимального залучення фінансових ресурсів в інтересах розвитку Південмашу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...