App Store Google Play

Дуплет форвардів у 40-градусну спеку

18.07.2010 19:04

Після домашньої поразки в домашньому матчі від середнячка Прем'єр-ліги полтавської "Ворскли" волиняки, які після 4-річної перерви повернулися до вищого дивізіону, за логікою, мали б бути просто розчавлені "Дніпром". Забігаючи наперед, зазначу, що цього не сталося лише з трьох причин: хронічного розбазарювання гольових моментів дніпрянами, надійності чорношкірого голкіпера гостей Н'Доє, а також майже 40-градусної спеки, яка хвилини так з 60-ї майже унеможливила рух і активні дії футболістів. Слід визнати, що до того часу "Дніпро" позитивний для себе результат забезпечив.

Вочевидь, різниця між першою та вищою лігами української першості неймовірна - навіть підсилена у міжсезоння групою досвідчених гравців на чолі з "Канаваро вітчизняного футболу" Владом Ващуком, "Волинь" виглядала у Дніпропетровську з перших хвилин "хлопчиками для биття". Єдиний їх гольовий момент ще за нічийного рахунку стався на 21 хвилині. Коли після подачі кутового Бута влучив у стійку.

Але й до того, й особливо після, пара форвардів, звична з часів появи їх у складі "Дніпра" - Селезньов і Гоменюк раз-по-раз створювали один одному моменти й били по воротах.

На 34 хвилині Гоменюк вкотре скинув Селезньову. Той розвернувся й сильно пробив у кут з ліній штрафного майданчика. Звичний для Євгена за манерою виконання гол став дебютним у цій першості. Вже до цього моменту гравці обох команд, не змовляючись, зупинялися на водопій - сталося це близько 30 хвилини.

Другий м'яч "Дніпро" забив також "за традицією" - на фланговий навіс зі штрафного на випередження прибіг Гоменюк, і в дотик метрів з 17 переправив м'яча у дальній кут.

Забивши по голу, форварди "Дніпра" вирішили берегти ноги і сили. Прийшла черга проявляти активність і наполегливість молодому Коноплянці та завжди зарядженому Феррейрі. Однак Євгенові весь час трохи чогось бракувало - двічі влучності, а двічі точності в передачах на партнерів. А от Осмар раз за разом не міг "відрегулювати силу удару" - то бив заслабко, то навпаки з усіх сил з 8 метрів, коли ситуація вимагала точності.

Останні двадцять хвилин гри запам'яталися невпинними "водопоями", штрафними Ващука, які спокійно й не дуже ловив чи відбивав Каніболоцький, та жовтою Калиниченка. Максим, який вдруге не попав у основний склад, здається, найближчим часом перекваліфікується у коментатора чи тренера. Принаймні на полі він відверто зайвий, не встигаючи за подіями ані ногами, ані думкою.

В підсумку  друга поспіль "суха" перемога. Гра не ідеальна, але результати у турнірній таблиці не можуть не радувати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...