App Store Google Play

У Дніпропетровську поговорять про будівництво гумового заводу

17.07.2010 09:50

26, 28 та 29 липня у Дніпропетровську відбудуться громадські слухання з питань будівництва нових об'єктів у місті.

Зокрема, 26 липня з 17 до 19 години в СШ №10 на вулиці Бригадній, 10 обговорять проект розподілу території житлового кварталу, обмеженого вулицями Чернишевського, Писаржевського, Феодосіївською та проспектом Гагаріна. Замовником проекту є ТОВ ЮТА-ЛТД, розробником - НВП "ХЕЛГ". Розробник представить на розгляд громадськості 11 планувально сформованих груп.

28 липня розглядатиметься розташування виробничої бази з виготовлення гумотехнічних виробів потужністю 0,1 тис.тонн в рік по вулиці маршала Малиновського, 98К.

На даний час на майданчику розташовано дві будівлі: двоповерхова будівля АБК та одноповерхова будівля їдальні. Проектом передбачається розміщення виробництва в будівлі їдальні, яка блокується з будівлею АБК. Обидві будівлі будуть реконструйовані. У вставці передбачається розмістити гараж (на першому поверсі), побутові та технічні приміщення (на другому поверсі). Окрім цього, заплановане будівництво на майданчику допоміжних будівель і споруд.

За даними міськради, з півночі майданчик граничить з територією виробничої фірми «СМС»; з північного заходу - з виробничою фірмою «Сплав», з заходу - з виробничою фірмою «Батист-Дніпро», зі сходу - з виробничою фірмою «KLAAS», з півдня - із затокою колишньої човнової станції. Найближча житлова зона (приватний сектор) розташована в східному напрямі на відстані понад 60 м.

Замовниками проекту є ДПІ «Укргумопроект», ТОВ ВБФ «Стройкомплекс» ЛТД, ДАО «Будівельна компанія «УКРБУД» ДП «ПІ «Придніпровський Промстройпроект». Слухання триватимуть з 17 до 19 години в приміщення гімназії №57 на вулиці Прогресивній, 3.

А 29 липня в СШ №25 на вулиці Бориса Кротова, 19 проходитимуть громадські слухання з питання проектування та реконструкції теплового розподільчого пункту № 1 у котельню по вул.  Підмогильного, 17Т.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...