App Store Google Play

Мешканці Червоноповстанської балки стали на захист свого житла

17.07.2010 11:17
15 липня у Дніпропетровську з'явилося громадске об'єднання під назвою «Захист прав на приватну власність у м. Дніпропетровську». Воно створене із метою упередження протиправних дій з боку влади при реконструкції Червоноповстанської балку.

7 липня в Жовтневій райадміністрації міста Дніпропетровська проходило громадське обговорення плану реконструкції балки. На слухання потрапили лише 50 представників з 28-тисячної спільноти, якої стосується дане питання. Як зазначають активісти, інформація про слухання до них дійшла випадково, а оголошення про обговорення взагалі ніхто з них не бачив. Під час громадського обговорення люди побачили схеми, згідно яких на місці їхніх будинків має з'явитися автомагістраль та високоповерхові адміністративно-комерційні споруди. Заголом, згідно інформації громадського об'єднання, під час реконструкції балки підлягають зносу 2320 будинків, у яких мешкає 28,5 тисяч людей.

Як дізналася ініціативна група, проект реконструкції виконаний «Ахітектурною майстернею Аліпова» та київським ГІПРОГРАДОМ. Той же ГІПРОГРАД виконав і експертизу проекту. Тому жителі балки підлягають сумніву її неупередженість.

Ініціативна група підкреслює, що вони не проти реконструкції як такої. Вони вимагають припинити підготовчі роботи, доки мешканці ретельно не ознайомляться з проектною документацією і не зможуть внести свої зауваження до проекту.

На загальних зборах також був присутній координатор ГРАДу Василь Сухов. Він вже надавав деяку правову допомогу громадському об'єднанню і закликав людей триматися разом.

Під час зборів мешканці одностайно обрали керівником об'єднання В'ячеслава Родіонова. Також було зібрано близько 150 підписів, якими люди довірили новоствореній організації захищати їхні права. 16 червня заяву від ініціативної групи та повідомлення про створення громадського об'єднання передали міській владі. Тепер мерія змушена рахуватися з інтересами громадян перш ніж розпочинати якісь дії по реконструкції балки і зносу будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...