App Store Google Play

БЮТ вирішив опікуватись п'яничками

16.07.2010 14:13

Народний депутат України Дмитро Вітвицький, обраний за списком БЮТ по Дніпропетровському регіону, вважає, що Верховна Рада на законодавчому рівні має забезпечити відновлення діяльності медичних витверезників.

Про це політик заявив в коментарі УНІАН, аналізуючи відповідну ініціативу міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова.

Депутат вважає, що витверезники є «абсолютно нормальними і навіть необхідними установами».

- Відправляти людей у стані алкогольного сп'яніння у витверезник набагато гуманніше, ніж розміщувати їх в камеру разом зі злочинцями, - відзначив він.

Ветвицький також звернув увагу на той факт, що наразі, ізолюючи п'яних, міліціяне може надати їм кваліфіковану медичну допомогу.

- Співробітники міліції - не медпрацівники, вони зобов'язані ізолювати п'яного, який іноді може бути в такому стані, що не завжди може відповісти, де він живе. Крім того, при ньому може не виявитися жодних документів. Адже такі люди потребують медичної допомоги, яку в міліції надавати немає кому - нема медперсоналу, нема відповідних препаратів, нема місця для утримання п'яних. Зрозуміло, п'яні люди у такому випадку будуть знаходитися разом зі злочинцями. І можна очікувати найгірших результатів, навіть летальних, - пояснив він.

На думку депутата, медвитверезники «не лише здатні дисциплінувати тих, хто не може контролювати кількість випитого алкоголю, але й уберегти тих, хто не зміг впоратися з сп'янінням».

Велику кількість п'яних на вулицях України нардеп пояснює  безконтрольним продажем алкоголю.

- Алкогольні напої зараз продаються скрізь і в будь-який час, внаслідок чого на вулицях стає все більше п'яних людей. Не можна робити вигляд, що цієї проблеми не існує. Її потрібно вирішувати, в тому числі і за допомогою витверезників. Держава отримує податки від виробництва та продажу алкоголю, отже, у свою чергу, повинна виділяти кошти, щоб убезпечити тих, хто стає жертвою алкогольного бізнесу, - вважає депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...