App Store Google Play

Аудиторія JOB.ukr.net зростає - навіть у сезон відпусток

16.07.2010 11:31

У перший місяць літа середня денна аудиторія сайту зросла до 95 тисяч унікальних відвідувачів, а 30 червня був установлений рекорд у сегменті українських сервісів працевлаштування: JOB.ukr.net відвідали 125 тисяч унікальних користувачів.

За останній рік загальне число унікальних відвідувачів сайту збільшилось у півтора рази. Постійна аудиторія JOB.ukr.net зросла майже вдвічі - з 22 до 41 тисячі користувачів. Таких результатів команді сайту вдалось досягти завдяки вдалим змінам на ресурсі, які відкрили нові можливості для відвідувачів.

Для здобувачів була розроблена нова форма створення резюме. З її допомогою кандидати можуть надати роботодавцям структурований, професійний опис своєї трудової діяльності. Роботодавці отримали оновлену та покращену версію бази резюме. Тепер повнотекстовий вигляд резюме користувачів став більш зручним для сприйняття, що економить час та полегшує відбір кадрів для рекруте рів та менеджерів з персоналу.

Результат таких змін забезпечив сайту значний ріст популярності серед користувачів. Тому вже другий рік поспіль JOB.ukr.net отримує нагороду в конкурсі «Вибір року» як «Кращий український сайт працевлаштування року».

Довідка: Сайт працевлаштування JOB.ukr.net більше 11 років працює на ринку Інтернет-рекрутингу. За цей час десятки тисяч працедавців з усіх регіонів України закрили вакансії за допомогою ресурсу, а сам сайт став незамінним помічником сотень компаній у підборі персоналу.

Щоденно JOB.ukr.net у середньому відвідує 95 тисяч унікальних користувачів, котрі, окрім звичних інструментів пошуку роботу та підбору персоналу, знайомляться зі свіжими новинами ринку праці, порадами з працевлаштування та найму персоналу, а також з іншою корисною інформацією.

ukr.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...