App Store Google Play

Куліченко рекламує готель Аксельрода

15.07.2010 16:50
Завтра, 16 липня, у Дніпропетровську відбудеться презентація бутик-готелю Axelhof. Розташований п'ятизірковий  готель бізнес-класу у самому центрі Дніпропетровська  - на вулиці Мечникова, 14.

Інформацію про подію надала прес-служба міської ради. Як йдеться у повідомленні, 12-поверхову новобудову огляне особисто міський голова Іван Куліченко. Воно й не дивно: будівництво здійснювалося під патронатом мера і близькою до нього будівельною компанією зі скромною назвою "Аксельрод", яка наразі також будує торговельний центр на вулиці Московській - замість колишньої обласної бібліотеки, єврейський центр "Менора" на вулиці Шолом-Алейхема та ТРЦ "Пасаж" - замість колишнього магазину "Дитячий Світ".

Будівництво п'ятизіркового  бутик-готелю розпочалось восени 2008 року. Відпочатку він будувався під проведення  у Дніпропетровську Чемпіонату Європи 2012 з футболу і був одним з амбітних інвестиційних проектів. І хоча про Євро у Дніпропетровську довелося забути, об'єкт все ж таки добудували і офіційно відкриють 1 вересня.

Подейкують, що супер-пупер готелем зацікавилась сама Періс Хілтон, яка нібито висловила бажання придбати частину акцій закладу, втім ті  самі "анонімні джерела, близькі до власника готелю" натякають на те, що навряд чи пан Генадій Аксельрод зголоситься на пропозицію світської левиці - мовляв, у тої грошей забракне. Невідомо чи в курсі сама Періс про те, що її ім'я використовують в розкрутці дніпропетровського "генделика", але реклама дітищу увічненого на Катеринінському бульварі "невідомого бізнесмена" вийшла непогана.

Аби лише скандальна Хілтон, яка, ймовірніше за все, навіть не знає про існування на мапі такого міста, як Дніпропетровськ, не дізналася про витівку місцевих піарників та не відшмагала їх за втягування її до будівельного скандалу, адже законність збудованого об'єкту є доволі сумнівною. Згадаймо інцидент з Загідом Красновим, який "строїв" міністрів!

Як повідомляє прес-служба міської ради, в готелі 44 номери, серед яких люкс-номери та навіть Президентські апартаменти. Окрім того, готель має три номери для людей з обмеженими фізичними можливостями.  До "родзинок" об'єкту можна віднести і єдиний у місті ресторан з панорамним краєвидом, який буде розташований на 11 поверсі готелю.

Визначення "бутик-готель" означає в першу чергу розкішне і дороге внутрішнє оздоблення готелю. Інша назва бутик-готелю - дизайн-готель. Зазвичай такі готелі не належать до жодної з мереж і виконані за дизайнерським проектом. Основною ідеєю гоелів цього сегменту є індивідуальний підхід до кожного клієнта.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...