App Store Google Play

У Дніпропетровську жінка судиться з виробником подушок

14.07.2010 11:31
Обличчя власного сина побачила на товарі мама з Дніпропетровська - і тепер судиться з виробником, - повідомляє "ТСН". Про використання знімку її навіть не попередили. Виробник подушок своєї провини не визнає, каже - це збірний образ малюка. Натомість юристи говорять про порушення авторських прав і прав дитини.

Жінка придбала подушку у меблевій крамниці за двісті гривень і одразу впізнала на ній сина своєї подруги - Артема. Світлини дитини створював професійний фотограф півтора року тому, коли хлопчикові був лише місяць.

"Ні я сама, ні фотограф - ніхто не давав дозволу на те, щоб ці фотографії були використані. Я не хочу, щоб моя дитина був предметом домашнього інтер'єру. Мало які бувають люди, збоченці, і що вони будуть робити з цими подушками!", - стверджує мати малюка.

Ще один доказ крадіжки - в'язані шапочки, в яких малюк на подушках.

У меблевій крамниці теж визнають, що хлопчики на сімейних фото та на подушці схожі, як дві краплі води. На сайті виробника родина Артема знайшла дві моделі із його зображенням. Замовити їх можна з усієї України.

У свою чергу виробник декоративних речей із Сімферополя звинувачення відкидає: "Ми беремо збірний образ, тобто якусь частину тіла, вічка, наприклад, з однієї картинки, носик може бути з іншої картинки, губи можуть бути з третьої картинки. Відповідно, кожен з батьків може дізнатися в кожній з цих подушок своє".

Наразі мати вже готує позов до суду та заяву в прокуратуру. Юристи кажуть: вона має всі шанси покарати виробника - аж до тюремного ув'язнення.

За словами юристів, порушені понад шести нормативних актів України. Зокрема, це порушення авторських прав фотографа, порушення прав дитини на використання його образу, а також втручання в його приватне життя.

Головна вимога матері - зупинити продаж подушок. Натомість виробник чекає офіційних претензій та доказів. Втім, не відкидає, що суперечливий декор все-таки зніме з виробництва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...