App Store Google Play

Тігіпковці зміняють команду Краснова на колишнього губернатора?

14.07.2010 15:07
Партія "Сильна Україна" Сергія Тігіпка включила на повну потужність двигун передвиборчих перегонів. І поки конкуренти оскаржуватимуть новий Закон про вибори місцевих рад в судах аж до Конституційного, прихильники Сергія Тігіпка готуються до виборів 31 жовтня.

Оскільки не виключена ситуація, що в уряді Миколи Азарова саме колишнього банкіра зроблять цапом-відбувайлом за відсутність реформ і розвитку економіки, а також через нову систему виборів, яка ставить головними учасниками перегонів партії та висунутих ними мажоритарників, в "Сильній Україні" розуміють, що готуватися треба якомога ретельніше.

Особливу увагу "сильно українці" приділяють саме Дніпропетровщині, адже в нашій області Сергій Тігіпко як кандидат у Президенти України мав неабияку підтримку півроку тому, мало не випередивши за загальним результатом (а в деяких округах і випередивши) лідера перегонів Віктора Януковича.

Протягом найближчих 10-12 днів має відбутися обласна партійна конференція "Сильної України", яка поставить крапку у очищенні лав партії від людей сумно відомого дніпропетровського бізнесмена і депутата Загіда Краснова. Зокрема, як повідомляло наше видання вже більше місяця тому Андрій Панченко, що був головою обласної парторганізації був понижений до статусу тимчасово виконуючого обов'язки.

Цього разу представники партії, втомлені від співпраці з відомим дерибанщиком міських земель і бюджетів, який працював швидше на шкоду рейтингу лідера, ніж на його користь, вирішили розійтися з Красновим та його командою.

Джерело всередині партії повідомило Дніпрограду, що великі шанси очолити обласну організацію "Сильної України" має колишній губернатор Дніпропетровщини Надія Дєєва, депутат обласної ради за списком блоку НУ-НС. Водночас, інші джерел всередині партії в самому Дніпропетровську заперечують таку можливість.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...