App Store Google Play

Скільки залишилось Тігіпку в Уряді?

14.07.2010 08:00
Сергія Тигіпка називають наступним претендентом "на виліт" з Кабінету міністрів. Опозиція вважає приводом для його відставки провал проекту Податкового кодексу. До того ж, підкреслюють експерти, Сергій Леонідович  був потрібен регіоналам для підтримки на певному етапі - щоб показати, що вони залучають нових людей з інших команд і з ними співпрацюють. Наразі ж він не став для них "своїм", а відтак може бути звільнений вже найближчим часом.

Схоже, що Тігіпко сам вже це зрозумів, тож почав активно готуватися до  місцевих виборів, які мають відбутися в Україні 31 жовтня.

Зараз в ЗМІ з'явилася інформація про оголошення штаб  Сергія Тігіпка так званих "праймеріз" - себто попередні вибори, рейтинговий відбір кандидатів у майбутні депутати.

Як йдеться в офіційному повідомленні партії, для участі в праймеріз кандидати зможуть подавати заявки в місцеві відділення партій. Причому, заявки будуть прийматися вже через тиждень - з 20 липня, закінчиться прийом 31 липня.

Водночас, як повідомляє видання Дело, на місцях поки що або взагалі нічого не чули про рейтинговий відбір, або чекають на відмашку з центра. Видання опитало керівників місцевих парторганізацій в декількох регіонах країни.

Так, заступник керівника з ідеології дніпропетровської організації партії «Сильна Україна» Борис Грішних теж спочатку сказав, що нічого не знає про оголошене рейтингове голосування, проте згодом виправився і запевнив, що їх парторганізація до праймеріз готова й залишається лише отримати вказівку з центра, щоб запустити голосування. За його інформацією, у Дніпропетровську досі не сформована структура апарату парторганізації. Поки що всі, хто хоче взяти участь у місцевих виборах, повинні написати заяву в дніпропетровську парторганізацію і пройти особисту співбесіду з керівництвом.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...