App Store Google Play

Чиновники знайшли у Дніпропетровську лише одного підлітка з пивом

14.07.2010 16:03

Учора  служба у справах дітей Дніпропетровської міської ради спільно з представниками відділу кримінальної міліції у справах дітей провели профілактичний рейд "Діти вулиці". Про це повідомляє прес-служба міськради.

Рейди проводились по вулиці Тітова, Гагаріна, Героїв Сталінграда, поблизу торгово-розважальних центрів "Апполо" та "Материк", а також у парку ім. Л. Глоби.

Справжнім шоком для "рейдерів" виявилися результати даної перевірки - загалом їх відбулося 177 з початку року: на одній з вулиць Дніпропетровська вони знайшли одного (!) неповнолітнього хлопця, який розпивав пиво (!!).

Загалом, цьогоріч ситуація з малолітніми вуличними випивохами, на думку служби у справах дітей, є надзвичайно оптимістичною: цьогоріч, пишуть вони у прес-релізі, дітей було знайдено 28, це на 26 дітей менше, ніж за аналогічний період 2009 року. Виявлені діти переважно бродяжили та жебракували або залишили свої домівки.

З кожною дитиною фахівці управління-служби провели профілактичні бесіди, а потім повернули їх додому або влаштували до притулків. 

Особливо пободаються Управлінню шукати дітей в комп'ютерних клубах: с початку року міське управління-служба у справах дітей провело 120 рейдів по комп'ютерних клубах міста, в результаті було виявили  24 учня, які знаходились у клубах під час шкільних уроків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...