App Store Google Play

Коломойський таки судитиметься за "Луганськтепловоз"

07.07.2010 16:19
Кіпрська компанія "Мантара Холдинг Лімітед", підконтрольна бізнесмену Ігорю Коломойському, оскаржує підсумки конкурсу з продажу "Луганськтепловозу".

Відповідний позов компанія подала до Господарського суду Києва, повідомляє прес-служба Фонду держмайна України.

За словами голови фонду Олександра Рябченка, крім Фонду, відповідачем у справі визначені ЗАТ "Керуюча компанія "Брянський машзавод" (РФ), треті особи - "Луганськтепловоз" і Сумське НВО ім. Фрунзе.

"Мантара" вимагає визнати недійсними відразу кілька рішень ФДМ, що стосуються конкурсу з продажу "Луганськтепловозу", в тому числі договір купівлі-продажу пакета акцій цього підприємства, укладеного 22 червня 2010 року.

"Фонд готовий до судового розгляду, хоча нас ще не повідомили, коли суд збирається розглянути цю позовну заяву і чи взагалі буде відкрито впровадження у справі", - заявив Рябченко.

При цьому він зазначив, що "у Фонду дуже сильні законні аргументи": "Інакше нам би взагалі не вдалося провести цей конкурс через блокування його у судах".

Як відомо, 15 червня "Брянський машинобудівний завод", що входить з структуру російського "Трансмашхолдингу", виграв конкурс з приватизації 76,001% акцій "Луганськтепловозу", запропонувавши за пакет 410 млн. грн.

"Мантара" була недопущена до конкурсу, оскільки не надала повний пакет документів.

За матеріалами "Української правди"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...