App Store Google Play

На Дніпропетровщині зникло 130 тонн цукру

06.07.2010 13:29

Прокуратура Самарського району розслідує кримінальну справу, порушену 21 травня поточного року проти посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю за фактом заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах. Про це інформує прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Як повідомив прокурор Самарського району Сергій Юлдашев, в ході розслідування встановлено, що посадові особи товариства «САР», підписали із іншим ТОВ договір, згідно якого товариство «САР» за грошову винагороду бере на себе відповідальність за зберігання 130 тонн цукру-піску. Цукор товариство мало повернути замовнику партіями у продовж строку договору.

Однак коли товариство-замовник виявило бажання отримати частину цукру, то замість продукції отримало безпідставну на це відмову. Проведеною ж перевіркою встановлено, що 130 тонн цукру на території ТОВ «САР» взагалі немає і місце перебування його не відоме. Внаслідок таких махінацій товариство-замовник зазнало збитків на суму понад мільйон гривень.

Більш того, встановлено, що ТОВ «САР», згідно підписаних договорів, отримало близько 400 тонн цукру-піску від трьох ТОВ, за який розрахувалось частково, а в деяких випадках не розрахувалось взагалі. Незаконно привласнивши продукцію, її було реалізовано, а грошові кошти - використовувались у господарській діяльності підприємства.

Прикметним є те, що підприємство закупало цукор нібито на виробничі потреби, адже згідно документів воно займалось виробництвом кондитерської продукції. Насправді ж, на підприємстві офіційно був зареєстрований лише директор, а кондитерська діяльність - це лише певне «прикриття».

Наразі збиток спричинений ТОВ «САР» складає понад 1,8 мільйонів гривень. Директор підприємства з 15 червня 2010 року перебуває під вартою. Слідство триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...