App Store Google Play

Манна небесна

06.07.2010 16:22

Схоже, Господь таки вислухав молитви Віктора Федоровича, зглянувся на українську бідосю і вирішив підсобити... Скинув на голову пів тонни відбірного кокаїну.

Акурат минулого тижня на нараді з силовиками Президент підняв питання про досить вільний обіг в Україні всіх можливих наркотиків. Він продемонстрував цілу колекцію дурі, яку нібито дуже легко закупила його Адміністрація через Інтернет, і дав наказ силовикам якось з цим питанням розібратися. Стурбованість Президента зрозуміла, наркотики поширюються нелегально, а, отже, всі гроші йдуть повз державну кишеню. Зрозуміло, що нині, коли в країні грошей дуже навіть бракує, держава не може собі дозволити такої благодійності. Тут кожна копійочка мусить бути на рахунку. Силовики спочатку не зрозуміли натяку Президента і публічно спалили закуплені зразки наркоти, але потім хтось їх, очевидно, напоумив, і вони підійшли до справи більш професійно.

Як повідомила прес-служба СБУ, в Одесі на днях затримали понад півтонни кокаїну, а саме - 582,35 кг. Співробітники Служби безпеки України та Державної прикордонної служби виявили контрабанду в Одеському морському торговому порту під час огляду судна, яке прибуло з Латинської Америки. Кокаїн везли під виглядом металобрухту. Але і це ще не все. 29 червня в Одеському морському порту було також затримано трохи меншу партію того ж кокаїну вагою в 152 кілограми.

Такий вдалий улов не може не тішити. Адже приблизно 735 кілограмів кокаїну - це цілий маєток. Та що там маєток, це бюджет невеличкої й не дуже розвиненої країни. Згідно розцінок, які вдалося віднайти в Інтернеті, грам кокаїну на чорному ринку в Україні коштує приблизно 100 - 150 доларів США. Не складно підрахувати, що трофей спецслужб становить не мало - не багато 73.500.000 - 110.250.000 доларів. А вони, між іншим, могли піти не у державну скарбничку, а в чиїсь злочинні кишені. То що ж це, скажіть на милість, як не манна небесна?

Втім, знаючи, як в нас використовують «подарунки долі», не важко припустити, що й цю «манну» просто кажучи розвіють з вітром. Звісно, це був би найдурніший вчинок української влади. Але від найдурніших вчинків ця влада якраз і не застрахована, тому є сенс її попередити. Перш ніж щось чудити, сядьте і все добре обдумайте.

Можливо, з моральної точки зору, такий подарунок варто було б проігнорувати, тай існуюче законодавство навряд чи вітатиме будь-яке бажання ним скористатися. Але ж будьмо серйозні... Хто почне в цій країні говорити про мораль, тим більше про моральність влади, хай вкуситься за язик аби не виглядати ідіотом. Яка моральність? Я не кажу вже про законність. Закон завжди можна змінити чи відкоригувати, а коли немає бажання з цим гратися, можна просто піти до суду, в ідеалі до Печерського, і потрібне рішення буде в кишені за кілька годин. Тому не варто дурити себе та інших, а пора рятувати країну. Прийшла «халява» - беріть. «Халява» не любить, коли її зневажають. Образиться і більше не прийде...

Насправді ці 735 кілограм кокаїну - це не просто мішки «злого» порошку, а суспільне надбання цілого українського народу. Наша киснева маска, без якої нам скоро прийде кирдик. І взяти його тупо показово спалити десь на полігоні, буде страшним злочином. Злочином проти власного народу. Бо інших грошей нам ніде взяти З таким самим успіхом можна вивезти з загашників Нацбанку 100 мільйонів доларів, яких там, можливо, й немає, і спалити. Ви уявляєте собі такий ідіотизм? Так отож... Знищувати кокс в жодному разі не можна. Якби араби в свій час так само проігнорували віднайдену в пустелі «халявну» нафту (а ви ж розумієте, що нафта таке саме зло, як і наркотики), то нині вони б не жили у своїх розкішних еміратах, і досі б випасали верблюдів серед голого піску. Вистачить вже того, що ми умудрилися колись позбутися атомної зброї. Причому задурно. Вже хоч би продали кудись, так ні, беріть, будь ласка, сусіди-росіяни і користуйтесь...

Звісно, що продати легально таку кількість дурі ми десь закордон не зможемо. Але цього й не потрібно. По-перше, ніхто не каже, що це треба продавати легально, а, по-друге, можна спокійно втюхати цю дрянь своїм власним олігархам. За неперевіреними чутками, їхні золоті дітки дуже навіть люблять побавитись таким делікатесом, то чому ж їм не зробити приємність? Раз куплять, і кілька років будуть качатись від щастя... Не знаю чому, але я чомусь навіть впевнений, що компанію їм складуть і артисти, і спортсмени, і навіть відомі політики. Чи, можливо, я й помиляюся?

Щось мені підказує, що 735 кіло коки - це далеко не все, на що багата українська земля. Скоріш за все, це лише перший маленький подарунок добрих людей своїй країні. Коли спецслужби відчують, що їх праця не йде з димом і не пропадає на марно, а реально приносить користь економіці країни і підвищує добробут населення, вони витягнуть на світ Божий ще не одну тонну цієї та іншої гидоти. А це - ще додаткові десятки, а той сотні мільйонів доларів. І за газ буде чим заплатити, і за Євро-2012, і навіть Президентові ще кілька Межигір'їв купити.

До речі, про Євро. Не так вже й багато часу залишилось, а культурна програма для туристів зовсім не готова. Що ми їм збираємось показувати? Може, зруйнований Київ чи підстрижений Харків? Чи Донецьк з позолоченим пам'ятником Солов'яненку на фоні мальовничих териконів? А в нас більше нічого й немає... Ну, хіба Львів. Його за останні роки трохи підчухали. Все решта без «звеселяючого» показувати не можна. Бо, по-перше, в людей масова депресія почнеться, а, по-друге, ми ще з ними до п'ятого коліна будемо судитись за заподіяні моральні страждання та шкоду здоров'ю. Так що без самі знаєте чого нам з тим Євро не впоратися.

І ви не думайте, що користь наркотики можуть принести тільки в грошовому еквіваленті. Наркотики - це дуже сильна електоральна зброя. Це своєрідний 25 кадр, який можна використовувати для найвищого блага цілого українського народу і влади як його мудрої собаки-поводиря.

Навіщо, скажіть на милість, палити вилучений урожай добірної коноплі, якщо з неї на якомусь заводі можна наварити тонни згущеного молока? А це не тільки нові робочі місця. Зріть в корінь. Все це молоко можна в якості допомоги розподілити між пенсіонерами. Баночка в місяць у подарунок до пенсії замість цієї затхлої гречки чи бичків в томаті. Начебто нічого такого. Але бабуська, яка нарікає на життя, клене Президента і ставить в церкві свічки за комуністів, щоранку по ложечці братиме цього молока до кави і в неї як рукою зніме депресію та негатив. Вона відразу відчує, що її життя покращилось «Вже сьогодні!», що уряд і Президент про неї дбають, і готові на руках носити. І бабуся на виборах обов'язково піде та проголосує за таку дбайливу владу. А ви ж розумієте, що пенсіонери - це основна рушійна сила цієї країни, на них все тримається, і неймовірні рейтинги також.

За схожою схемою можна, до речі, використовувати і нереалізовані запаси кокаїну. Хто відмовиться від тістечок чи рогаликів з вишневим повидлом, посипаних цукровою пудрою наполовину розведеною з коксом. Ви думаєте багато людей протестуватимуть проти такого делікатесу? Як би не так. Черги до пекарень займатимуть як в старі совкові часи з четвертої ночі... А торти з канабісом, а еклери з кокою, а освіжувачі повітря з гашишем, а льодяники з ЛСД. Все одно в кожній аптеці, і за свідченням Президента, навіть в Інтернеті, можна при бажанні вільно купити будь-яку дозу цього лайна. Так навіщо ж створювати людям зайві клопоти, і влаштовувати час від часу показові розправи, даючи тим самим нечистим на руку чинушам заробляти мільйони? Свобода так свобода. Її, як відомо, не спинити.

Хай вже накуряться всі, нанюхаються, наковтаються, і настане нарешті в цій країні благодать, не побоюсь цього слова, і жити направду стане веселіше, як казав словами Сталіна наш прем'єр-поліглот Микола Янович. А чому ж ні? Хіба ми з вами цього не заслужили? Заслужили, ще й як заслужили... Інакше б не вибрали собі Президентом такого прикольного дядька як Віктор Федорович з всіма витікаючими із цього наслідками. Не вибрали б...

Главком

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...