App Store Google Play

Вілкул за три місяці виплатив половину боргів з зарплати

05.07.2010 16:16

П'ятеро керівників комунальних підприємств Дніпропетровщини поплатились посадами за невиплату заробітної плати працівникам. Як повідомляє прес-служба ОДА, розірвано контракти з керівником МКП "Дніпропетровський електротранспорт" Володимиром Карпенком та КП "Жилсервіс-3" Клавдією Крещук. Крім того, за борги по зарплаті звільнено керівника Мар'янського житлово-комунального підприємства Леоніда Дибу, КП  "Екоцентр" Леоніда Коломійця та Першторавенського міського житлово-комунального підприємства Миколу Шандарчука.

Загалом, за даними облдержадміністрації, упродовж квітня-червня поточного року заборгованість з виплати заробітної плати скоротилася на 48,3 млн. грн., або на 54%.

Загальна заборгованість з виплати заробітної плати станом на 1 квітня 2010 року становила 89 млн. грн., на 1 травня 2010 року - 74 млн. грн., на 1 червня 2010 року - 73,8 млн. грн., за оперативними даними станом на 1 липня 2010 року - 40,7 млн. грн.

Повністю ліквідовано заборгованість з виплати заробітної плати на 116 підприємствах, у тому числі на ВАТ „Дніпровський машинобудівний завод" (5,4 млн. грн.), ВАТ „Дніпрошина" (3,8 млн. грн.), ВАТ „Криворізький турбінний завод „Констар" (6,5 млн. грн.), ТОВ „Восток-Руда" (3,1 млн. грн.), ЗАТ „Сентравіс Продакшн Юкрейн" (3,1 млн. грн.), ТОВ „Трансмаш" (1,6 млн. грн.) та на Дніпропетровській філії державного підприємства „Укрдіпродор" „Дніпродіпродор" (1,3 млн. грн.).

По комунальних підприємствах протягом квітня-червня 2010 року заборгованість з виплати заробітної плати скоротилась з 13,1 млн. грн. до 387,8 тис. грн., або на 12,7 млн. грн. Зокрема, у повному обсязі ліквідовано заборгованість з виплати заробітної плати по підприємствах міськелектротранспорту - 8,8 млн. грн. 7,4 мільйони виплачено працівникам МКП „Дніпропетровський електротранспорт", ще 1,4 мільйона - працівникам КП „Трамвай".

Нагадаємо, що боротьбу з невиплатою зарплат розпочав губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул на початку квітня поточного року. За його ініціативи була створена робоча група по ліквідації заборгованості по заробітній платі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...