App Store Google Play

Опозиція може відпочивати - Янукович сам розжене Кабмін

05.07.2010 11:20
Звільнення віце-прем'єра з гуманітарних питань Віктора Семиноженка і глави Міністерства охорони навколишнього природного середовища Віктора Бойка - лише перші кроки в прагненні президента переформатувати Кабмін.

Співрозмовники видання
Дело у керівництві Партії регіонів стверджують, що Микола Азаров уже практично погодився на звільнення міністра охорони здоров'я Зіновія Митника, звільнення якого домагається голова комітету з охорони здоров'я, депутат від Партії регіонів Тетяна Бахтєєва. На це місце претендують відразу троє: екс-заступник міністра охорони здоров'я Олександр Орда, депутат від Компартії Юрій Гайдаєв та секретар РНБО Раїса Богатирьова.

Хмари згустилися і над міністром вугільної промисловості Юрієм Ященком. Ще на початку літа президент Віктор Янукович дав 1% проти 99%, що той залишиться на своїй посаді. «Так, Ященко слабкий міністр, але йому поки не знайшли заміну», - стверджують відразу кілька джерел у Партії регіонів.

За інформацією видання, є питання і до міністра аграрної політики Миколи Присяжнюку з боку його «куратора», віце-прем'єра Віктора Слаути. Насторожує Адміністрацію президента також міністр соціальної політики і праці Василь Надрага.

«Він занадто багато базікає. Ми його не уповноважували заявляти про підвищення пенсійного віку. У нас взагалі не було такої ініціативи - підвищувати пенсійний вік. Але, думаю, працювати він поки залишиться», - стверджує співрозмовник видання.

Не виключають в ПР і добровільної відставки Сергія Тігіпка з посади віце-прем'єра. «Тігіпко сам грюкне дверима і піде, розкритикувавши діючу владу», - вважає один з керівників Партії регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...