App Store Google Play

Губернатор особисто контролює ремонт Запорізького шосе

01.07.2010 15:25

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул особисто перевірив хід виконання ремонтних робіт на проїжджій частині Запорізького шосе від вулиці Аеропортової до провулку Джинчарадзе.

Нагадаємо, що з 10 червня за виділені з обласного бюджету кошти тут були розпочаті комплексні ремонтні роботи.

- Обласна влада усвідомлює стратегічне значення цієї дороги. Поруч знаходяться густозаселені житлові масиви «Тополі», крім того, вона є виїздом до доріг на Запоріжжя та Сімферополь. Саме тому цей об'єкт став першим у системі ремонту та реконструкції доріг Дніпропетровська, - відзначив Олександр Вілкул.

Закінчення робіт на Запорізькому шосе заплановано на 25 серпня поточного року. Наразі вже знято понад 32 тис.кв.метрів верхнього шару дорожнього полотна та укладено майже 4 тис. тонн асфальтобетонної суміші.

За словами Олександра Вілкула, за тиждень служба автомобільних доріг області приступить до капітального ремонту доріг від аеропорту до Запорізького шосе. Роботи планується закінчити до 30 вересня.

Тендери по ремонту проспекту Гагаріна та вулиці Космічної відбудуться 7 липня, а ремонтні роботи почнуться з другої половини липня.

- Таким чином, завдяки спільній роботі обласної та місцевої влади, Дніпропетровськ отримає нову якісну магістраль від аеропорту до центра міста через вулицю Космічну та Набережну, з одного боку, та через проспект Гагаріна, з іншого», - похвалився Олександр Вілкул.

До ремонтних робіт на Запорізькому шосе були залучені саме дніпропетровські фахівці. Це, як підкреслив губернатор - принципова позиція обласної влади. Капітальний ремонт проїжджої частини Запорізького шосе виконує генеральний підрядчик ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС», замовником - розпорядником коштів виступає управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

- Я особисто контролюю хід виконання капітального ремонту та ефективного використання виділених коштів, - попередив голова облдержадміністрації. - Тому 25 серпня я разом з відповідальними та контролюючими органами прийматиму об'єкт після капітального ремонту.

Нагадаємо, що востаннє реконструкція проїжджої частини Запорізького шосе виконувалася ще у 1981 році, тобто 29 років тому. Загальна площа проїжджої частини Запорізького шосе від вул. Аеропортової до пров. Джинчарадзе складає 83,8 тис кв. м.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...