App Store Google Play

Вілкул врятував ДМК

25.06.2010 11:10

Учора о 13-00 розпочалося поступове підвищення тиску газу, що подається на Дніпродзержинський металургійний комбінат. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Близько 20:00 робота газорозподільної станції, яка подає газ до ДМК ім. Дзержинського, на якому працює понад 16 тисяч працівників, була відновлена.
- Стабільна робота підприємств Дніпропетровської області - це основа розвитку регіону. Наразі газопостачання на ДМК відновлено. Проте, наголошую - всі підприємства повинні своєчасно розраховуватися за отриманий газ, - попередив Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що з 7 червня  ДК «Укртрансгаз» знизив тиск на ДМК ім. Дзержинського, який знаходиться у прямих договірних відносинах з ДК «Газ України» (м.Київ).
До таких заходів довелося вдатися через незадовільний стан оплати підприємством за спожитий природний газ.

Починаючи з 14 червня, тиск на комбінаті досяг критичної позначки і становив 0,4 атм. Таким чином на комбінаті взагалі була відсутня можливість нормально здійснювати виробничу діяльність. Для вирішення цього питання облдержадміністрацією був організований діалог між власниками підприємства та керівництвом ПЄК держави.

З цього самого газопроводу забезпечуються природним газом ще 2 підприємства(«ВагонМаш» і «Стальзавод»), які у повному обсязі розрахувалися за природний газ і не мали можливості його отримувати внаслідок зниження тиску на ДМК ім. Дзержинського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...