App Store Google Play

Харківський губернатор переманив дніпропетровського чиновника

25.06.2010 11:31
Сьогодні вранці працівники заводу Шевченко познайомились з новим керівником. Ним став Андрій Тимчук, який досі очолював управління промисловості Дніпропетровської ОДА.

Знайомив «шевченківців» з новим директором губернатор Харківщини Михайло Добкін просто неба.

Зустріч-знайомство, на якій, до слова, був присутній і прокурор області, крім іншого, переслідувала мету порадитись з приводу стабілізації фінансово-економічної ситуації на приладобудівному підприємстві.

33-річний Тимчук має амбітні плани щодо підприємства. 10 років тому він закінчив Харківський політех за спеціальністю «Інформаційні керуючі системи», а в 2007 році - Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії управління при Президенті.

Попри молодість, пише видання vgorode.ua, він вже встиг попрацювати ген директором ТОВ «Промекологія і метал», а також заступником начальника управління з питань ТЕК Харківської ОДА. А два роки тому його забрали до Дніпропетровська.
І от тепер Михайло Добкін попросив Олександра Вілкула відпустити потрібного Харкову спеціаліста на роботу на завод Шевченко.

В понеділок, 21 червня, працівники підприємства перекрили дорогу - у такий спосіб вони висловились проти боргів з зарплати, які накопичились за останні 13 місяців. Загалом «шевченківцям» заборгували 20 мільйонів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...