App Store Google Play

Вибух у Дніпродзержинську стався через хімічні досліди

24.06.2010 18:01
Попередня версія причини вибуху будинку у Дніпродзержинську через побутовий газ не підтвердилася. Зовнішніх пошкоджень газової плити, газової колонки та газопроводів в квартирі Дніпродзержинська, де сьогодні сталась пожежа, під час попереднього огляду не виявлено. Про це повідомив головний державний газотехнічний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області Віталій Олежко.

За словами Віталія Олежка, він особисто разом з фахівцями вибухотехнічної експертно-криміналістичної лабораторії МВС України, Міністерства з надзвичайних ситуацій та Дніпродзержинського Управління з експлуатації газового господарства оглянули епіцентр вибухів.

Як повідомив інспектор, вибухи не були об'ємними, «як це буває, коли вибухає газоповітряна суміш», про що свідчить характер руйнувань в квартирі і будинку загалом. Мати постраждалого, яка знаходилась в іншій кімнаті, травм не отримала.

Водночас, вона зазначила, що, прокинувшись через вибухи, відчула різкий запах хімічних речовин.

За словами очевидців, вибухів у квартирі було кілька, а пожежа, яка розпочалась, перекинулась на 3-й і 4-й поверхи будинку.

Мешканець квартири, за свідченнями сусідів, сам вистрибнув з вікна, отримав травми, а також опіки рук та обличчя.

Під час огляду в квартирі було виявлено хімічні реактиви та лабораторне обладнання, а на кухні, на 4-комфорній плиті, встановлено металевий лист, який, швидше за все, використовувався для нагрівання речовин. Наразі газопостачання будинку відключене.

На вимогу Держгірпромнагляду перевіряється герметичність систем газопостачання будинку, який постраждав від пожежі.

Нагадаємо, 24 червня о 3.50 у Дніпродзержинську, у чотириповерховому будинку по вулиці Сировиця, 4, сталась низка вибухів з подальшим горінням. В результаті події постраждало 9 людей, двоє загинуло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...