App Store Google Play

На Дніпропетровщині мер стріляв у людину

22.06.2010 12:21
Мер Тернівки Євген Бондар розстріляв із травматичного пістолета молоду людину.

20 червня мер відпочивав в Павлограді Дніпропетровської області на березі ріки Вовчої. За словами очевидців, для розваги він вибрав досить небезпечний спосіб - прямо на пляжі стріляв із пневматичної рушниці по пляшках. У цей час до річки прийшли викупатися троє хлопців, що проживають неподалік, серед яких був і 22-літній потерпілий Дмитро Лимаренко.

"Ми часто буваємо у відрядженнях, а того дня після роботи поїхали до річку відпочити, випити по пляшці пива", - розповів Дмитро.

"Коли ми приїхали, були тверезими, а він, Бондар, палив по пляшках. Я говорю: "Навіщо ти це робиш? Ми тут відпочиваємо, я дітей воджу сюди". А він: "Та ти знаєш, хто я такий? Я мер Тернівки!" Я йому: "Та мені без різниці, хто ти такий...", - додав він.

"Ми спочатку не повірили, він же не в костюмі був - у плавках. А якщо мер, то поводься пристойно... А потім, коли ми викупалися і стали виходити з води, він покликав мене, дістав пістолет і вистрілив кілька разів, але в мене потрапила тільки одна куля", - розповів потерпілий.

У Центрі громадських зв'язків Дніпропетровського облуправління міліції інцидент підтвердили, але обставини НП представили по-іншому.

За їх інформацією, мер відпочивав з родиною на березі річки. До нього пристала п'яна компанія, і він із зареєстрованого травматичного пістолета відбивався.

За матеріалами "Комсомольская правда в Украине"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...