App Store Google Play

Вілкул наказав заплатити зарплати, інакше посадить за грати

21.06.2010 10:44

З 1 липня керівників підприємств, що не розрахувались з робітниками по зарплаті, буде притягнуто до відповідальності. Таку умови висунув губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул на нараді, що була присвячена проблемам заборгованості по заробітній платі.

Допомагатимуть губернаторові в боротьбі з боржниками будуть прокурор області Михайло Косюта, начальник ГУ МВС в Дніпропетровській області Віктор Бабенко, представники СБУ та МНС  та голови міст і районів, на території яких знаходяться ці підприємства.

Прокуратура перевірятиме чи отримують зарплатню керівники підприємств у той час, коли мають заборгованість перед працівниками, звертатиме увагу на авто, якими їздять горе-начальники та на те, де вони відпочивають. Якщо з'ясується, що керівник не платить зарплату людям, натомість сам розкошує - після 1 липня він опиниться у місцях позбавлення волі.

Виступаючи перед присутніми, Олександр Вілкул дуже жорстко розкритикував присутніх на нараді керівників підприємств-боржників:

- Те, що люди не отримують заробітну плату за свою працю - це злочин, - заявив Вілкул. - Я наполягаю на застосуванні жорстких заходів реагування до кожного керівника, який сьогодні не зрозумів, що заробітну плату необхідно платити вчасно.

На сьогодні проти керівників, які не дотримуються трудового законодавства вже порушено 26 кримінальних справ. 23 особи були притягнуті до адміністративної відповідальності. Звільнено три директори комунальних підприємств. На кінець березня 2010 року в області накопичилось 89 млн. грн. заборгованості по заробітній платі, що складало більше 5% від усієї суми заборгованості в Україні. Борги перед своїми працівниками мали 228 підприємств області. За два місяці загальний борг був скорочений майже на 20%, кожне п'яте підприємство області повністю розрахувалося з працівниками. Обласна влада вбачає у цьому свою заслугу і обіцяє й надалі тримати ситуацію на контролі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...