App Store Google Play

Демонтовані кіоски знову на місцях

21.06.2010 15:51

18 черня правоохоронці здійснили перевірку та ліквідували нелегальні торгові точки. На вулиці Новокримській, куди запросили журналістів, планувалося ліквідувати п'ять об'єктів. Однак, з'ясувалося, що навіть міліціонери до останньої миті не знали, який саме з кіосків підпадає під ліквідацію. Зрештою, замість п'яти кіосків на евакуаторі поїхав лише один.

Я не полінувалася і наступного дня повернулася на те місце, де продовжилася перевірка та ліквідовувалася стихійна торгівля. Всіх продавців "з рук" попросили піти, писали якісь акти, однак вже наступного дня про акцію з очищення району від незаконної торгівлі не нагадувало геть нічого! Всі кіоски і бабусі з зеленню були на своїх місцях. Єдине, чого я не помітила - так це об'єкту, який не тільки не заважав (оскільки заходився подалі від дороги), але  і, можливо, був би корисним. Це магазин тканин, які, як відомо, немає необхідності контролювати так само жорстко, як, скажімо, торговельні точки з їжею - надто з м'ясною та молочною продукцією.

Зате вже давно ніхто не помічає кіоску, який є аварійно-небезпечним як для пішоходів, так і для машин - він стоїть просто на краю перехрестя. І коли взимку хочеш перейти дорогу - то пішоходу не видно машину, а водієві - пішохода. Літом, звичайно, не легше.

- Ми вже стільки разів зверталися до різних інстанцій, в міліцію телефонували, однак нас лише буцають від одного кабінету до іншого, - розповідає місцева мешканка.

Я запитала начальника екологічної інспекції міста, який контролював процес вилучення кіосків, до кого ж мають звернутися мешканці, аби їх скарга нарешті дійшла до потрібного кабінету. Анатолій Лук'янчук відповів, що подібні питання вирішує лише міськвиконком.

Однак навіть якщо ви одразу потрапить до потрібного кабінету, швидке вирішення проблеми вам "не загрожує". Процедура збирання різноманітних документів та дозволів в для звільнення людей від навали кіосків та яток, за словами начальника екологічної міліції, є надзвичайно тривалою - від трьох місяців і аж до півроку. Отож якщо незаконний кіоск ліквідують, а  на його місці з'явиться новий - то листи зі скаргами не допоможуть. І так - по колу.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 18 червня, правоохоронці пообіцяли журналістам, що на вулиці Ново кримській стане на п'ять кіосків менше.

Катерина КРИЛОВА, ДП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...